Yazabileceğiniz en saçma en az 3 cümlelik bir hikaye yazın bakalım hayal gücünüz ne kadar güçlü.

yazabileceğiniz en saçma en az 3 cümlelik bir hikaye yazın bakalım hayal gücünüz ne kadar güçlü.

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• günlerden bir gün bilgisayar başında oturuyordum, kızlarsoruyor sitesinde geziyordum. gidipgelemeyen rumuzlu arkadaşın çok güzel ve mantıklı bir sorusuna cevap yazdım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bahçelerde kereviz

hani bize pırasa

ben annemi özledim

yaşasın 1 mayıs :D 4 cumlelık oldu ıdare edın artık :P

0|1
    0|0
  • "...Yüzünde bir devinim yoktu. Bu ifadesizlik sessizliği daha da gergin kılıyordu. Aynaya attığı yumrukla gerçek hayata dönünce kırılan parçalara gülümseyerek 'Elveda' dedi..."

Eh bir şeye benzedi...

0|0
    0|0
  • kapışalım qnq. başla

0|0
    0|0
  • cumburlop..

1|0
    0|0
  • hayatım bastan asaga sacma hıkaye daha ne anlatım :)

0|0
    0|0
  • Üşendim ben

0|0
    0|0
  • hiç uğraşamam

0|0
    0|0
  • "gökkuşağının altından geçersen cinsiyet değiştirirsin"

yok artık. (at yalanı... inananı) anladın sen onu.

beğenmezsek, tekrar geçerek eski halimize de dönebilir miyiz peki?

1|1
    0|0
  • mal hayvan eşek :D

0|0
    0|0
  • sen. ben. biz. Ne kadar uyumsuz ne kadar da saçmayız öyle.. cümlelerde bile uymuyor uyuşmuyoruz..

0|1
    0|0
    • güzel oldu :D.daha iyisi gelmezse ene iyi cevapsın .gizlenmene gerek yok gayet saçma olmuş işte hikayen.

Erkekler Ne Diyor 9

• rüyasinda yine o bunak sarapci balikciyi görmüstü, halbuki her sey cennette uyuyan minik cocugun oyunuydu. yeter mi :)

1|1
    0|1
  • şu anki kahverengi 5 liradan birini zulalayın... 50 lirayla karısıyor diye mor yapacaklarmıs...ee mor 5 tende ayrın bir tane, ama 10 oldu.şimdi bırakın zulayı mulayı

harcayın gitsin.

0|1
    0|0
  • adam soruyu sormuştu ama çoğu kimse ziklememişti onu çünkü soru saçmaydı aslına bakılırsa soru değildi

0|1
    0|0
  • Birgün kendi kendime diyorum ki ulan keşke benimde bir haremim olsa diye birden bir bakıyorum kendimi bir güzel kadınlar hareminde görüyorum. Donlar, sütyenler ortalıkta hepsi beni görünce dei oluyor tabi ''erkekim erkekim'' diye bağırıyorlar...

0|1
    0|0
  • Augusto Monterrosso adında bir yazarın tek cümlelik bir hikâyesi vardır, ve saçma değildir ama öyle zannedilir. "Uyandığında dinazor hâlâ oradaydı."

0|0
    0|0
  • Gözlerindeki hep belirsiz bir buğu olan yeşilini bana dikmiş bakıyordu. Ben ona bakmıyordum ama ne fayda!
    Gözlerini üzerimde hissediyordum...

0|0
    0|0
  • donum pazardan Allah korusun nazardan

0|0
    0|0
  • barcelona bayern'i 5'ler

0|0
    0|0
  • 3 cümle çok az kısıtlanmayı sevmem.

0|0
    0|0