Neden spordan sonra enerji dolu oluyorum?

Şimdi spordan geldim ve anlamadığım şey şu, neden spordan sonra enerji dolu oluyorum hiç yorgunluk hissetmiyorum oysaki bir saat boyunca cross da koşdürdüm. Sizdede böyle oluyormu?

Birde LCarntin bilgisi olan varmı?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadar çalıştığını bilmem ama spor bantında 6'da cross yaparsan yorulmazsın...ben 10'da 20 dk koşuyorum terden ölüyorum ayrıca l-carnitin alırsan daha çok ter atarsın zararlıda değildir ben kullanıyorum ama sürerlilik önemli l-carbitin de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• o nasıl oluyo ya :) ben spordan sonra ölüyorum yorgunluktan. duşa giriyorum kolumu kaldırmaya halim kalmıyo :D

1|0
    0|0
  • Bende aynı şeyi yaşıyorum,farkındaysan spor sırasında damarların şişer ve kalp daha hızlı kan pompalar ve vücut daha çok ısınır ve adranelin üst düzeye çıkar :)

1|0
    0|0
  • Vücudun alışıyor, spor vücudu yormaktan çok dinlendirir, günün stresini atmana yardımcı olur ;) L-carnitin in vücuda bir zararı yok, tabiki sadece spor yapacağın günler kullanmalısın, GNC veya multipower gibi markaları tercih edebilirsin. likit olanları kana daha çabuk karıştıkları için daha çabuk etki gösterirler...

1|0
    0|0
  • karnitinin kesin bir sonucu yok yağ yaktığıyla ilgili. O yüzden sen karnitini sadece besinlerden almaya çalış. Et ve süt ürünlerini çok tüket ama yağsız olsun tabii ki.

1|0
    0|0
  • ilk sporun olsaydı yorulurdun. artık metabolizma alışmıştır zamanla hemoglobin artmıştır kanında. ayrıca nabzın da düşmüştür muhtemelen kalbin de az yorulur. spor candır yani :D google da baktım destek vitamin mineral tarzı birşey herhalde. onun yerine bir tane maden suyu çak :D bide meyve kokteyli yap keyifle ye daha iyi bence :D

1|0
    0|0
  • aynen öyle olur, zihin açar, ayrıca lcarnitin le daha bir güzel oluyo

1|0
    0|0
  • Evet Spor hayatımın vazgeçilmezi diyebilirim...

1|0
    0|0
  • bilmem hiç cross yapmıyom biz ölümüne halı saha maçı ya da yüzme veya basket maçı yapıyoz bizle bir maç yapsan 1 saat yap eve sürünerek gidersin.

0|0
    0|0
  • sen napıyon ki ağırlık mı kaldırıyon çok mu koşuyon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Oluyor öyle olması normal aslında

1|0
    0|0
Yükleniyor...