Biz nasıl bir milletiz

türk milletinin yeri ne arkadaş nereye gidiyoruz neden bu kadar aciz bir topluluğuz bizden başka dünyada hiç bir millet yokturki geçmişine bu kadar ihanet etsin bu kadar çabuk unutsun vatanını milletini geleceğini 3 kuruşa satsın belki bu yazdıklarıma çok kızacak arkadaşlar da olacak ben öz be öz türküm ama toplumumuzun durumuna bir bakıyorum dünyada bizim kadar karaktersiz bir millet daha yok herkes cebine girecek 3 kuruş paranın peşinde bugün islamcı olan yarın elinde rakı bardağıyla gezecek kadar karaktersiz

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• Açık sözlülüğünü tebrik etmek istiyorum. Benim gibi düşünen de varmış şaşırdım.

0|0
    1|0
    • ya bazen utanasım geliyo ama ben türküm hepte doğruları söylerim geri çekmem lafımı ülke elden gidiyo hatta gitti bile ne zaman uyanacak bu millet onuda kestiremiyoruz sanırım bir kurtuluş savaşı daha gerek

• Hepsi herkes öyle demiyorum ama Çoğunluk veya yarası olan alınsın işte. :))

• tabiki burda genelleme yapmıyoruz burda yazdıklarımızın tam tersi olan insanla var bu yazdıklarımı kabul etmeyennnde emin ol mutlaka ve mutlaka bir çıkarı vardır ya cemaatin içindedir ya ordan faydalanma derdindedir

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• ne diyosunn :)

0|0
    0|0
  • sana göre öyle...

0|1
    1|0
    • sana göre nasıl peki sen söyle

• adam haklı hayatında doğru düzgün yurtdışına çıkmayıp, kendi ırkından fazlasıyla tanışmamış, o külterleri tanımamış bir sürü vatandaşımız, sırf espri olsun diye kendi milletine bok atmaktan çekinmiyor. ne kadar karaktersiz bir milletiz..( kusura bakma direk cevap yazmayı yakıştıramadım kendime, ama bişeyler de karalamak istedim, kızım sana söylim...)

• bi cemaatçi daha bunlarında devri geçecek o zaman kimin çanağını yalayacaksınız bakalım çok merak ediyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• bizim millet kadar karaktersizmi kim karakterli ki ?ABD'Mİ 1.5 milyon insanı benzin için katleden aç gözlü obezitelrmi?İngiltere mi:45 sömürge ülkesi olup sömürge ettiği ülkelerde kıtlık olan.Rusya mı:Sadece burjuvaların rahat yaşadığı ülke halkın açlıktan ağzının koktuğu ülke.Almanya mı:Türkleri katleden,Yahudileri katleden.Şimdi sen bana Türkiye en karaktersiz diyosun evet 2002 den önce öyleydi.Şimdi?Tek suçu devleti yönetenlerin müslüman olmasımı?İnsanlar ölmesin diye kibir,kindarık yapmayıp barış çabası mı bumu yani ?

1|0
    0|1
    • Tek suç, devleti yöneten müslümanların, önce rakıyı "milli içki" ilan edip, sonrada boş bulduğu kürsüde ayranı milli içki yapmasıdır...Ya da "pkk ile pazarlık yapan şerefsiz" diyip sonrada şerefsizliklerini teyid etmeleridir...Sana daha ne desem boş biliyorum...Gönül gözün kapalı...Görsende görmezsin, okusanda anlamazsın...Daha ne diyim...

• haklısın da usta böyle yazmakla çizmekle olmuyo be! etrafında kaç kişiyle paylaştın bu düşüncelerini?

0|0
    0|0
  • Geçmişine ihanet mi? Osmanlı geri geliyor işte.

0|0
    0|0
    • türk milletini hiçe sayıp vatan sayarak bölünerek parçalanarak öylemi osmanlıda türk e önem vermezdi hepsini geçtim ATATÜRK e ihanet nolacak

• Bunlar zaten babadan oğula nesil. Araplaştırmaya çalıştılar yüzyıllarca bizi.

Yükleniyor...