En yakın arkadaşa hediye .

En yakın arkadaşım bir bayan hayatta en cok değer verdiğim insanlardan bir tanesi cocuklugumuz lise yıllarımız hep beraber gectı sımdı baska ben baska okullardayız ama halen görüşüyoruz aramızdakı bağ da hala aynı ona dogum gunu ıcın bı hedıye almak ıstıyorum ama ne oldugunu hala bulamadım yardımcı olup onerılerınızı paylaşırmısınız

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• var mı senin gibi dost bee. bir tişört, bluz veya birşey al işte giyebileceği. güzel bir kutu. tişörtü en alta koy. onun üzerine güzel bir kutuya bonibon al kutu kutu onları içine boşalt çakıl taşı şeklinde çikolatalar var onlardan al hepsini dök. kutuyu tam ortaya koy. kenarlarını süsle. bir a4 kağıdına doğum gününü anlatacak bir yazı yaz rolu haline getir kurdeleyle bağla. sonra büyük bir şeker al onu da koy. elma şekeri de alabilirsin. eğer A4 kağıdına uzun uzun yazamayacak kadar odunsan küçük kalp şeklinde kağıtlara bir kaç sevgi cümlesi yaz onları okusun.

ya da w w w .sevgilikitabi. com adlı siteden bir arkadaşlık kitabı hazırla sitenin ismine aldanma :) tekrar çikolataları ve şekeri koy o şekilde :) bir de ikinize ait bir fotoğraf varsa onu koy kutunun kenarına. ikisini birleştiripte yapabilirsin. güzel bir fikir oldu bak bu sanki :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kolye al, sade zarif bir kolye. Gümüş ya da altın falan değil ha, ama gümüş gibi görünen kolyeler var 10-15 lira, onlardan alabilirsin :)

0|0
    0|0
    • daha başka ne olabılır kolyesı falan cok ki cok defa da aldım ama daha farklı bısey olsun ıstıyorum

• Bak ben bana bir kutu çikolata ile gelinseydi mutluluktan havalara uçardım şahsen :D Ya da ne yap biliyor musun, bu kız hangi tatlıyı ya da yemeği seviyorsa paket yaptır götür ona. Çok makbule geçer cidden bak :D Şu anda o kadar açım ki, aklıma yemekten tatlıdan başka birşey gelmiyor :D

• Cıkolata iyi fikir :) bide kendıme bı nutella ısmarlayayımm ben :)

• bende sordum o sorudan da kızın doğum günü 1 mayıs olunca kimse bişey önermedi işçi bayramı filan espri yaptılar :D

hani şu sonsuz işareti olan kolyeler var ya onlardan al bence çok beğenir.

0|0
    0|0
  • benimde aynı senin gibi çocukluğumdan beri çok yakın olduğum erkek bir arkadaşım var ben ona hediye olarak özel tasarım bir gömlek almıştım ama aynısının kız versiyonunuda kendime almıştım çok hoşuna gitmişti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...