Şunu acıklar mısınız? Sporcular?

Şunu acıklar mısınız? Sporcular?Ser tekrar ney? mesela makinede sırta cekıs 3 set ,2 tekrar suresi ,15 tekrar ne demek? çözemezim yardım?

Güncellemeler:
Ne yazmısım ben çömezim olcak o😃

0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen bunu boşver. Mesela dediğin gibi sırt hareketinde 3 set yapacaksan her sette 15 defa yapacaksın set arası 45 saniye 1 dakika dinleneceksin.

0|0
    0|0
    • Allahım fıtness sorabılırsıniz yazmıssın soruyorum ozaman 😊😊 simdi bugun hoca makınede sırta çekiş dedı 3 set 2 tekrar s.15 tekrar yazıyo ne demek bu

• Ilk günlerde hocanın senin yanından ayrılmamasi lazım normalde.

• Bugun ılk kez yaptım zaten gosterdi bı kacıni baya yorgundum kardıyodan cıkıp oraya gırdıgım ıcın gerısını sonra dedı yardımcı oluyor hakkını yemıyım

• aletlide makina varya uzun yatay şekilde kolların açık tuttuğun ismini bilmiyorum onu enseye indiriceksin :)

0|0
    0|0
    • Ya onu sormuyorum set sayısı tekrar fılan kac tane yapıcami anlayamadım yardımci olsan?

• 3set 2 tekrar s. 15 tekrar bunun turkce meali nedir hocam bu omuza cekıs harekti için yazılmıs

• 3 set 2 tekrar 15 tekrar yanlış olmuş ya toplam 3 setse tekrar sayısı 10 olmalı yani 3 set yapacaksın toplamda 30 kere indirip kaldırmış olacaksın.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...