İzlanda'nin İngiltere'yi elemesi hakkında düşünceleriniz nedir?

Öncelikle tebrikler İZLANDA. 90 dk boyunca koştular, yüreklerini koyup Aslanlar gibi kazanmayı hak ettiler. Tarihin de ilk kez Avrupa Şampiyonasına katılmalarına rağmen bu başarıları gerçekten takdire şayan. Siz neler düşünüyorsunuz?

1|0
2|21

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Demekki zor şartlarda yaşayan insanlar ruhlu oluyormuş. Maç 2-1 ken bile ileriye dönük oynadılar korkmadan. Gruplara katılmayı başarı sanan bazıları başarı görsün.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 20

• Daha düne kadar futbol tarihimizde gol bile atamadığımız takımı turnuvadan eledi adamlar

1992 de elemeleri geçen Yugoslavyanın iç savaş nedeniyle avrupa şampiyonasına gidememesi üzerine yerine şampiyonaya katılan takım sayısını tutturmak amacıyla formalite gereği plajlardan ve tatil beldelerinden toplanıp turnuvaya dahil edilen Danimarka milli takımının avrupa şampiyonluğuna uzanmasına benzeyen muhteşem bir seri yakaladılar.

Bu arada, topu elle kaleye götürseler bize anca gol atarlar diyen Hasan Şaş a selam olsun. Yaptığı yorumlarla rezil olma rekoru kırmak üzere

0|2
    0|0
  • Ben en cok mahkuk gorundukleri maclarda hep rakipleriyle ayni sayida net gol sansi bulmalarini begeniyorum. Yunanistan gibi safi savunma yapip bala gol atmiyorlar.

bir de takimi, taraftari falan cok karizmatik adamlarin.

Ragnar Sigurdsson denen herifi kavgaya cagirsan karsi taraf cok agir dayak yer.

Aron Gunnarson bildigin viking savascisi.

Birkir Bjarnasson heralde 14 kilometre falan kostu macta ben boyle sey gormedim.

Biz mucadeleci diye Olcay Sahan'i oynatiyoruz adamlar mucadelenin kralini yapiyorlar.

Oyuncularinin uc dort tanesinin asil meslegi futbol bile degil adamlarin ustelik.

0|1
    0|0
  • İzlandayı 2014 teki dünya kupası playoff elemelerinden beri takip ediyorum ülke olarak spora okadar kentelenmişler ki şu an geldikleri yer olsun ingiltereyi elemeleri benim için hiçte süpriz değil oyunculara verdikleri değer kısıtlı mali tablo sistem herşey tıkırında giden bu ülkeden çok güzel kaliteli adamlar çıkacaktır.

0|1
    0|0
  • İzlanda bizi 3 lediği zaman oyunu hiç tesadüf değildi ve hep üzerine koyarak oynadılar. Bence hakettiler ama Fransa artık dur der onlara.

0|2
    0|0
  • Finale cikarlar inşallah

0|2
    0|0
  • Tarihimiz boyunca atamadığımız gol sayısını izlanda 18 dakikada geçti. Para için oynayanlar bakar da utanırlar diyeceğim ama onlarda utanacak sıfat olsaydı ülkeyi böyle rezil etmezlerdi

0|2
    0|0
  • Kupayi alsinlar 😃

0|2
    0|0
    • İnşallah alırlar. ☺

• Frower İZLANDA. 😀

• Adamsın İzlanda helal olsun holiganları şutladılar :).
    Adamlar 80 bin euro almışlar , 500 bin euro alan kişilere kapak olsun.

0|1
    0|0
  • İngiltere den bir cacık olmaz şişirilmiş kadro

0|2
    0|0
  • Adamlar inanç ile oynuyorlar bizimkiler gibi parayla gazla şişirmeyle değil o yüxden çokda diyecek birşey yok

0|1
    0|0
  • fatih terimin elinde oyuncu yoktuda cıkamadı diyenlere gelsin ozaman oyuncuylamı cıkılıyormus

0|1
    0|0
  • fatihcim ve reklam yıldızlarına örnek olması gereken maç...

0|1
    0|0
  • İyi oldu İngilizlere, hiç hak etmediler hiç. Helal olsun İzlanda'ya. Tabii ki şampiyon olamayacaklar ama herkesin sevgisini kazandılar

0|1
    0|0
    • Kesinlikle hocam. 90 dk boyunca yüreğini koyup futbol oynadılar 90 dk boyunca koştular adamlar.

• Bence sürpriz olmadı. Adamlar turnuvanın en fit ve savaşan takımı. HAKETTİLER

0|1
    0|0
  • Bu işin parayla olmayacağını gösteren bir ülke

0|1
    0|0
  • fransa darma dagın eder bedavan cıktılar resmen bal ya ispnya bile ezik gibi elendi

0|0
    0|0
  • atamayana atarlar adamlarda oynadı

0|1
    0|0
  • izlanda yı hem en yaşanabilir ülke seçildiği için hem de Avrupa futbol şampiyonasın da gösterdiği üstün başarıdan dolayı tebrik ediyorum. küçük ülke büyük işler başarıyor...

0|2
    0|0
  • Damla nın semih i elemesi gibi oldu :) ♥

0|1
    0|0
  • sikilasonn, sikirtsonn gibi tuhaf isimlerle, ingiltereyi isimleri gibi şey yaptılar :D

0|2
    0|0
Yükleniyor...