Fransızlar bile Fenerbahçeyi destekliyor lakin bazi Galatasaraylilar desteklemiyor. Neden?

Ülke puanlari için Franzislar bile bizi destekliyor :)))

Fenerbahçe'nin Benfica'yı eleyip, Avrupa Ligi'nde finale kalmasını Fenerbahçeliler kadar isteyen birileri daha var; Fransızlar.

Bunun nedeni Fenerbahçe hayranlığı değil, kendi menfaatleri. UEFA ülke sıralamasında 59 bin puanla 5. sırada bulunan Fransa, Benfica’nın finale kalması durumunnda şu anda 58 bin 668 puanı bulunan Portekiz tarafından geçilecek. Bu da önümüzdeki yıl Fransa Ligi üçüncüsünün, Şampiyonlar Ligi için baraj maçları oynamak zorunda kalması demek.

Güncellemeler:
Ey Galatasaraylilar senin yaptigini fransizlar yapmaz. Biz bize yeteriz..
yarı final rövanş maçını Fransız hakem Stephane Laurent Lannoy yönetecek.
Fenerbahçe'ye uğurlu hakem Fransız Lennoy'un yönettiği maçlarda Türkler kaybetmedi. Son örneği G.Saray-Real Madrid maçı

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• Herkezi bir tutmamak lazım , canları sağolsun der geçerim ve avrupa maçlarında da Galatasarayı desteklemeye tezahurat yapmaya devam ederim ...

1|3
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Tek nedenim var desteklememek için: CANIM İSTEMİYOR.

Ben fb'yi türk takımı olarak görmüyorum. fb'nin Türkiye'yi temsil etmesi ancak utanç uyandırır. Bjk, Ts ve diğer takımların her zaman arkasındayım Avrupada. Ama fb'nin.. ASLA.

1|5
    1|4
  • Siz neden desteklemediniz yenilince soru ustune soru actinizda neden destek bekliyorsunuz ne ekerseniz onu bicersiniz.

1|5
    2|3
  • Siz Galatasaray'ı desteklediniz mi

2|6
    1|3
  • Benim takımımı desteklemeyeni bende desteklemem.. !

1|6
    2|4
  • Herkesin seçimi kendine. Ben Galatasaraylı olarak tüm Türk takımlarının arkasındayım...

1|1
    1|3

Erkekler Ne Diyor 13

• Biz bize yeteriz diyorsunuz kalkıp Real Madrid bestesi yapıyorsunuz Ünal Aysal bir jest yapıp Portekize Fenerbahçeyi Desteklemeye giderim diyor ama siz davet etmiyorsunuz sonra destekten bahsediyorsun

2|6
    1|3
  • bizi desteklemeyeni desteklemeyiz bu kadar basit

2|5
    0|1
  • Sadece gsliler değil bazı bjklilerde hatta tslilerde hatta bursalılarda hatta ordulularda vs :) Nedenki acaba bilemedim :)

1|3
    2|1
  • Fenerbahçeyi ölsem desteklemem dualarımız Benfica için

1|4
    1|1
  • Beşiktaşlı olarak her Türk takımının avrupa mücadelesinde arkasındayım.gerisi ilgilendirmez

0|1
    1|1
  • Fenerbahçe'liyim ama bütün Galatasaray'lıları aynı kefeye koymayalım. Destekleyeni de var desteklemeyeni de. Tıpkı Real Madrid'i destekleyen ve desteklemeyen Fenerbahçe'liler gibi.

3|2
    1|1
  • Bu olay kan davasına dönüstü.

Fb'liler Real Madrid'i desteklemedi mi ? diye düsünür Galatasaraylılar ve doğal olarak Benfica'yı destekler.

Sonraki sene Fb'lilerde,Gs'liler Benfica'yı desteklemisti,bizde Gs'nin CL'deki rakiplerini destekleriz der.

Böyle sürer gider.

0|2
    0|1
  • Nedeni gayet basit.

"Ne ekersen onu biçersin"

kişisel olarak , her Türk takımının Avrupada başarılı olmasını isterim , elin gavuru kupa alacagına ezeli rakipler alsın , ödül paraları bizim tkımlarımız alsın ,puanları bizim memleketimiz toplasın.

2|1
    0|2
  • link

al sana neden desteklemediğimin cevabı

2|1
    2|2
  • kıskançlık benceee kendi menfati bile olsa karşıdakinin daha iyi olmasını istemiyo yani çekememezlik

0|0
    1|1
  • kim takar 6alatasarayı onlar gitsin liglerinde şampiyon olsunlar avrupada ne işleri var. desteklememelerinin sebebi bu link

0|0
    1|4
  • ihtiyacımız var mı ki

0|2
    1|2
  • yanılıyorsun bence fransızlar 6alatasarayı severler :))

0|0
    1|2
Yükleniyor...