Eşinize köpek balığı saldırırsa kurtarır mısınız?

ne yaparsınız mantıklı cevap verin sevdiğiniz canınızdan kıymetli karınızı köpek balığıyla baş başa mı bırakırsınız ölüme göz alsanızda onu kurtarır mısınz?

0|0
11|21

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer canımdan çok seviyorsam elimden geleni yaparım kurtaramazsam da en azından beraber ölmüş oluruz. Anca beraber kanca beraber tek ölmek yok. Ömür boyu köpekbalığının saldırması sebebiyle hayatta olmadığından onu unutmak için yaşayacağıma onunla ölürüm daha iyi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Köpekbalığının gözüne yumruk atacaksın. Bir belgeselde izlemiştim. Adam böyle kendi başına kurtulmuş.

3|0
    0|1
  • Cocugumuz varsa kurtarmayı denemem sanırım hem anasız hem babasız kalmasını ıstemeyız cocuk yoksa bodoslama gıderım herhalde ama zor bı karar

1|0
    0|0
  • Bu zamandaki insanlar cikartir ceptelefonunu ceker Videoya , koyar Facebooka ve altina bunu yazar

"Esimi köpek baligi parcaladi aasadf :D :,(."

0|0
    1|0
  • kurtaramazsan bende ölürüm orda çıkmam o denizden

2|0
    0|0
  • videoya çeker t.v ye satarım..hem dırdırdan kurtulurum üstüne para kazanırım..work and travel gibi..

0|0
    0|0
  • Niye hep erkekler, bu sefer de kızlar hayatının aşkları için fedakarlıkta bulunsun. Benim için o köpek balığını oyalasın

0|0
    1|0
  • onun ölümünü izlemektense onla ölmeyi tercih ederim

1|0
    0|0

• bu durumda gözünü kırpmadan atlayıp kurtaracak kişiler anne ya da babalardır , gerisi yalandır...

0|0
    0|0
  • ben etraftan bulduğum ucu sivri odun parçasını kaptığım gibi köpek balığının sırtına çıkıp gözlerini oyardım o da o halde kaçardı zaten :))

0|0
    0|0
  • eğer köpekbelığının saldıracağını bilsem fedakarlık yapıp tatile çıkmam.

varsayalım çıktı ve saldırdı... öyle bırakılmaz be yaw kıyamam ben ona.

0|0
    0|0
  • tabiki erkeğinb görevi sevdiğini korumakdır bu uğurda ölmek gerekirse canını feda etmeli ! azını burnunu kırarım o köpek baliğinin :)

0|0
    0|0
  • Ölürmüsün öldürürmüsün derler ya aynı o hesap.

0|0
    1|0
  • Eğer yanımdayken saldırırsa köpek balığı, gözlere çalışmak lazım. Herhangi bir hayvan saldırısında gözlerine zarar verin. Genellikle uzaklaşır. (tabii köpek balığı için çok zor bu)

0|0
    0|0
  • haha hayal ettim şuan komik olur bence.

ama köpekbalığı saldırısna ugruycak kadar şanssızsa benim yapabilceğim bişey yok

0|0
    0|0
  • İş köpek balığı ise, pek kahramanlık havamda olmam muhtemelen. 1 ay sonra yenisini alırım, sorun değil.

0|0
    0|0
  • burnuna basarım tekmeyi <3

1|0
    0|0
  • ben ölüp o kurtulucaksa anlamı yok.

0|0
    0|0
  • ben yobazım eeşim denize giremez

2|3
    1|0
    • yobazın önde gidenisin ahaha

• bak ama gördün mü yobaz olmanın faydasını köpek balığı saldırılarına karşı birebir

• şakirtin hası

• anlamadığım bir olay var nasıl kurtaracaksın ki ? yani zıpkın olursa tabiki ama ben denize atlarsam bende ölecem ?

1|0
    0|0
    • merak ettim sordumda can kurtaran nası kurtarıyor :D

• adı üstünde o can kurtaran :D zıpkınla felan kurtarıyor yani yoksa onuda parçalar mantıklı düşünürsen

• fotoğrafını çekerim o an

0|0
    1|0
    • anneni babanı saldırdığında da fotoğrafını çek Face koy:D

• köpek balığı karaya çıkarsa saldırır anneme babama

Kızlar Ne Diyor 11

• hayatım sen haledersin güçlü kuvvetli adamsın vesselam der verir gazı çıkar güneşlenirim.

1|0
    0|0
  • sivos ne diyosa doru en iyi seç çıcııı

1|1
    0|0
  • Burnuna vurrum kurtarırım ! :(

1|1
    0|0
  • iki taraf birbirini kurtamazsa sorun vardır bence

1|0
    0|0
  • kurtarmam :D kaçarım

0|0
    1|0
  • ay ben korkarim :(

0|0
    1|0
  • Denizde şimdi .. :(

Saldırsın köpek balıkları ohh ! :(

0|0
    1|1
  • birlikte ölürüz :((

0|0
    0|0
  • dogruyumu sölesem :DD

0|0
    0|0
  • Ben kurtarana kadar o karnını doyurur zaten ;)

0|1
    0|0
  • ben topuklarım :):)

0|0
    0|0
Yükleniyor...