Türk Kızları Kaslı Erkekleri Gerçekten Sevmiyormu?

100 kişiden 10 15 kız kaslı erkek yorumunu yapıyor. Göbekli erkekler daha çekici ya da sempatik geliyor sanırım. Doğrumu sizce bu?
Kaslı mı?
Göbeklimi?

• Kaslı Türk Kızları Kaslı Erkekleri Gerçekten Sevmiyormu?
    86% (25)61% (14)75% (39)Oy Ver
  • Göbekli Türk Kızları Kaslı Erkekleri Gerçekten Sevmiyormu?
    14% (4)39% (9)25% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Aşırı kaslı erkek sevmem. Ama şıktaki göbekte aşırı olmuş biraz :) Normal olsun yeterli. Az bişi göbecikte olabilir :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kötü genetiği olanlar sevilmez tabi. Ama o şıktaki vücut çekici değil diyenler ya öyle birine ulaşamayacağı için öyle derler ya da rahatsız falandır. Sonuçta insanın doğasında var güzel bir vücut görünce çekici gelir haliyle

0|1
    1|0
    • Sizce o kadar kaslı bir erkek gerçekten güzel olduğunu mu düşünüyorsunuz. Alıyorlar ilaçları şişiyorlar. Birgün spor yapamayacakları zaman ne olucak. Ben o zamanda görmek isterim bu kaslı kuslu erkekleri. Ayrıca ulaşılmayacak diye birşey yok isteyen istediği kişiye bir şekilde ulaşır zaten. Oradaki yorumunuz biraz yanlış olmuş gibime geliyor ama neyse. Buda sizin görüşünüz.

• Ben ezbere konuşuyorum öyle mi çevremde bir sürü insan var ve böyle kaslı. Bana kendileri söyledi bazı özel şeyler kullandıklarını. Yoksa bu kadar kas olmazmış. Kolay olmadığını biliyorum zaten beslenmeden tutun da, düzenli spora kadar çok emek harcanıyor. Ama ilaç kullanımı yok demeyin. Protein alınıyor dışardan bunlar da bana göre bir nevi ilaç grubu sayılır. Bu sebepten ölen bir sürü insan var örneği. Ayrıca ben fikirlerimi söylerim ayıp olup olmayacağı kararınıda sadece ben veririm siz değil. Bana göre olan durum bu. Ha siz ister katılırsınız ister katılmazsınız buda sizin probleminiz oluyor. Ayrıca insanları cahillikle suçlamadan önce karşı tarafın kriterlerini iyi bilin öyle konuşun. Kimle ne konuştuğunuzu.

• @sibelerdem o zaman size bir şey diyim, spor hakkında hiç bir şey bilmiyorsunuz. İyi günler haklısınız diyip geçiyorum😊

Kızlar Ne Diyor 4

• Kas bile her erkeğe yakışmıyor bence. Türk erkeklerine mesela çoğuna fazla kaslı fit vücut yakışmıyor.

0|1
    0|0
  • ikisi de kötü ya vücudu fit olsun yeter

0|1
    0|0
  • Ne kaslı ne göbekli arası olsun yeter :D

0|1
    0|0
  • Nedensizce zayıf ve uzun erkekler bana çekici gelir ama kas bazılarına yakışıyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yalan söylüyorlar hacı inanıyonmu :D

0|1
    0|0
    • Yok la ne inanacam :D Göbekli der kaslılara bakarlar :D

• Her insanın istediği bir tip şekli vardır. her bayan kaslı seviyor diye birşey yoktur. her bayan değl, bazı bayanlar,. bazı bayanlar göbekli sever, bazıları kel sever, bazıları normal vücut sever, bazıları kas sever, bazıları kastan nefret eder? bak hiçbirşey tek taraflı, tek düşünceli değil. her erkekte zayıf bayan sevmez, balık etli sever, normal sever, severde sever,

0|0
    0|0
  • Adam yemiş yemiş sıçmayı unutmuş 😀

0|1
    0|0
Yükleniyor...