Türkiye ligi İspanyalaşıyor mu.?

Bana göre evet..İspanyadaki Real Barca gibi bizde de Fenerbahçe ve Galatasaray ile kalan takımlar arasındaki fark iyice açıldı..Özellikle maddi anlamda..Ben artık diğer takımların şampiyon olacağını düşünmüyorum Beşiktaş dahil..Ha belki arada bir sürprizler yaşanabilir ama şampiyonluk Fb ve Gs arasında el değiştirir her sene..Acı ama gerçek!

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bayern Münih Almanyanın favorisiyse Galatasarayda artık Türkiyede favori Galatasaray bu lige 5 yıl ambargosunu koyar Fenerbahçe zorlar ama yine 2. olur Beşiktaşın ise ismi var cismi yok

1|2
    2|4

Kızlar Ne Diyor 4

• valla hakemlerin hatasız yönettiğini düşünseydik şu an 3.ile 1.arasında ne kadar fark olurdu hepimiz biliyoruz.ama dersen hakemler artık hep hata yapacak ha o zaman dediğin doğrudur:)))

1|4
    1|3
    • Ben maddi boyutu büyümeyi kasttettim hakemler ne alaka! Ara açıldı 2 takım lehine bence gidişat barca-Reale doğru..

• Peki zorlamayacağım nasıl görmek istiyorsan..

• sen zaten nasıl görmek istiyorsan görmüşsün ben de ne diyeyim ki..

• Kesinlikle evet katılıyorum

1|3
    2|3
  • 3 büyüklerin sadece adı kaldı. Tek büyük var o da Galatasaray.

0|1
    2|1
  • son yıllarda çok fark yok

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Beşiktaşın büyüklüğü tartışılmaz maddi sorunların çözülmesiyle işler yoluna girer.kimse heveslenmesin

2|2
    1|3
  • 96/2000 ruhu geliyor nice 4 sene üst üste şampiyonluklar Galatasarayım

1|1
    2|0
  • Gidiş o yönde ve mantıklı bir sebebi de yok. En azından İspanya'daki durum Katalan-İspanyol çatışmasından doğuyor.

1|2
    2|2
  • bence tam tersi Türkiye liginde takımlar arası futbol farkı kapanıyor ... para farkı da artmasına rağmen kçük takımların gelirleri her yıl artıyor ... sadece fb gs bjk ts gibi oturmuş! takımların zaten büyük paralar dönderdikleri için gelirlerindeki artış diğerlerine göre astronomik ondan ... parayla para kazandıkları için öyle o da

0|0
    0|0
  • gs şampiyon yine aga onu bunu bilmem

1|2
    2|3
  • sanmam o akdar fark açılmadı

0|0
    0|0
  • Beşiktaş FEDA yılında bunları başardıysa gelecek yılı siz düşünün

2|0
    0|1
  • Beşiktaş sizi eze eze yendiği videoları aç izle

2|2
    1|1
    • Yav ben Beşiktaşın kötülüğünü mü istiyorum doğru düzgün okuyun şu başlıkları..Gördüğüm ve herkesin gördüğü yazdığı çizdiği gerçeği söylüyorum..Verdiğin cevaba bak

• Keşke böyle olmasaydı..

• çok üzülüyorsun ama dertlenme

• Beşiktaş üzülerek söylüyorum artık büyük bir takım değil. Eksileyeceksiniz biliyorum canınız sağolsun ama durum böyle. Bunu Beşiktaşlılar da dahil birçok kişi söylüyor.

1|1
    2|1
  • bence de gidişat o yönde. malesef

1|1
    2|3
Yükleniyor...