Ben bu işten bir şey anlamadım

hoşlandıgım kişiyle birbirimizi tanımaya çalışıyoruz. Dün bütün gün boyunca mesajlaştık. O kendini anlattı ben kendimi. bir ara konuyaş farkımıza geldi. Yaşın kaç dedim 24 dedi bende şaka olarak senden 6 yaş küçüğüm abi diyim mi sana? dedm (tepkisini ölçmek ve benden hoşlanıp hoşlanmadıgını anlamak için) O da farketmez dedi bende tamam abi dedm o da tamam bacım dedi. (hoşlanmadıgını az çok belli etti) Sonra akşama doğru ne o bana bacım ne de ben ona abi dedim. Bana güzel sözler söylemeye başladı, ben uzun süreli ilişki düşünüyorum falan dedi bir nevi eklif eder gibi sözler söyledi. Bende daha yeni yeni tanıştıgımızı ve zamana bırakmamızı söyledim o da tamam dedi. Biraz aceleci bir tip, daha tanışalı 2 gün oldu ve çok samimi. Ne desem tamam sen bilirsin bana uyar modunda. Arkadaş kalalım en iyisi bu dedim o da tamam farketmez olur dedi. Ben hiçbir şey anlamadım bu işten ne yapsam şimdi ?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ya agırdan alcanda nolcak sonucta hoslanmıssan meselenın gıdecegı yer bellı adam acık acık soylemıs hevesını kırmısın sonra napsam sımdı dıyosun.ne yanı arkadas kalalım dedıgınde yalvarmasınımı beklıodun sacmalamısın bence sımdı sen bı adım atsan aha bak kız pısman oldu dıcek haklı olarak dahamı ıyı oldu yanı

0|0
    0|0
    • daha 2 gündür tanıdıgım birinin teklifini onu iyice tanımadan kabul etmek istemiyorum. o benim eksilerimi artılarımı görsün bende onun. Öyle daha iyi bir ilişki yaşanmaz mı ?

• Adam sana bse taklıf etmemıskı ılerıye donuk bı soz ıstemıs sadece.belkı yasanabılır ama yasanmadan bıtebılırde senn durumunda oldugu gbı

Erkekler Ne Diyor 7

• Adam benim kafadan :) rahat..

0|0
    0|0
  • Kız milleti değil mi :) hemen çocukluk yapıyor. Neymiş tepkisini ölçmek için yaşının küçük olduğunu söylüyor, abi diyebilir miymiş? Bunlar çocukça hareketler :)) O seninle bir ilişkisi (sevgilin) olmasını istiyor. Sen ise hala anlamıyorsun. Önce çocukça hareketleri bırak, ondan sonra da onunla oyun oynamayıp gerçek anlamda tanı. Yoksa böyle yaparsan onu çok yanlış tanırsın.

0|0
    0|0
  • :)))))))))) sms ile ne sen onu ne o seni tanıyamaz ev sağlam olsun istiyosan temeller salam olcak !

0|0
    0|0
  • Hiç uğraşma. O bir şey yaparsa yapar. Anladığım kadarıyla kafası çok rahat. Biraz zorla onu

0|0
    0|0
  • Umursamaz moda baglamıs, olsa da olur olmasa da onun için..

0|0
    0|0
  • oluruna gidiyor işde.

0|1
    0|0
  • Sana değer veriyor işte, senin isteğine göre ilişkiye yön vermek istiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen anlayamadıysan biz nasıl anlayak be gülüm :(((888(888

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bence sen bu işten vazgeç. tehlikeli ve abaza geldi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...