İtalya mı? Almanya mı? hangisi yarı finale kalır?

İtalya mı? Almanya mı? hangisi yarı finale kalır? İtalya mı? Almanya mı? hangisi yarı finale kalır?

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• Almanya kalsın

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Turnuvanın en iyi savunma yapan iki takiminin maçında Alman panzeri zor da olsa kazanır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 12

• almanya şu ana kadar çok dişli takımlarla oynamadı bu maçta gerçek anlamda göreceğiz, bugun hep italya - ispanya maçına hep italya kazanacak dedim ve olduda, italya önce durduruyor sonra vuruyor böyle bir karakter sergiliyor genelde sahada ama bugun 65 den sonra zaaflar verdi, bence gene italya çünkü futbolunu yukarı çekti çıkışta, güzel bir maç olacak..

0|0
    0|0
  • En başından beridir diyorum İtalya bu sene kupayi alacak. Tur için sadece Alman disiplini fayda etmeyecek.

0|1
    0|0
  • Deutscland der susarım ;-)
    (Ben Belgium sürpriz yapabilir diyorum)

0|0
    0|0
  • Valla İtalya-İspanya maçını İspanya alır diyordum ama İtalya 2-0 yendi. Bu maçı da Almanya alır gibime geliyor ama belli de olmaz.

0|0
    0|0
  • Sanirim iki takimda oynanan diğer maçlarda gol yemedi ve yine kısır bir mac olacağını düşünüyorum yine de gönlüm bu yıl italya'dan yana

0|0
    0|0
  • italya... kupa kaptan buffona gitsin bugun haketti... yasayan efsane...

0|0
    0|0
  • Almanya.

0|0
    0|0
  • italya tam bir sistem ve strateji takımı bugün muhteşem oynadılar. almanya'yı da geçerler gibi. ama gönlüm tabii ki , 4 yılımın geçtiği almanya.

0|0
    0|0
  • Almanya

0|0
    0|0
  • Almanya

0|0
    0|0
  • almanya ezer geçer

0|0
    0|0
  • İtalya 2-0 alır