Yolda bir kaç kez karşılaştığın biri yemek ısmarlasa kabul eder misin?/ısmarlar mısın?

hani şu durdurup lazer cilt bakımı falan tanıtan elemanlar var ya işte 3-4 kez karşılaştık konuştu anlattı falan. nereye gidiyorsunuz dedi yemek yicez dedik. bende geleyim mi dedi :D benim saf arkadaşım hayır diyemez, gel dedi.kızdım ama laf ağızdan çıktı.. çocuk geldi bizimle yemeğimizin parasını ödemeye kalktı. çok uğraştık sonunda kendimiz ödedik. oha daha adını bilmiyorum ne akla hizmet yemek ısmarlıyorsun bize dedim..

kızlar siz kabul eder misiniz ödemesini?

erkekler siz hiç tanımadığınız kızlara yemek ısmarlar mısınız?

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• Hanı ısmarlamak ayrı mevzuda yenı tanıstıgım bırını yemege davet ederım tabı sonucta ınsanlar bı sekılde tanısmak zorunda.erkegın ısı zor cok kısa sure ıcerısınde hem kızın nıyetını tam cozmek hemde bıdaha gorememe ıhtımalıne karsı bı hamle yapmak zorunda oda napım madem yemege gdıyosunuz fırsat bu fırsat belkı bı numara falan kopar demıstır.kesın yemekte soguk davrandınız adama ıkıncı hamle ıcın cesaret bulamadı yazık garıbım.

1|0
    0|0
    • haha :D aynen tanıştık nerelisin ne yaparsın vs falan sevgilim olduğunu duyunca arkadaşıma yöneltti bütün soruları :D

• üff saçma sapan konuşma arabası olsaymış benim de var ne yani .. onları basit kızlar yapar. o on dk oturdu sadece

• Senn araban olması bseyı degıstırmez mesele onda varmı.acaba sevgılıne anlatabılıyomusun bu olayı merak ettım

Erkekler Ne Diyor 16

• Keriz miyim hiç tanımadığım kıza yemek ısmarlayayım ! Ayrıca bir şeyi merak ettim : Senin neden hep profil resminde bacak resmi var ?

5|0
    0|0
  • ısmarlarım öyle paranın lafını yapmam yemektir odur budur da o değil de parayla alakalı yaptığın yorum hoş olmamış , bir kıza söylenecek laf değil , paranın lafını edip soru açmışsın, para diyene de sert çıkamazsın . mantığa ters. demekki sende o kafadasın.

1|0
    1|1
  • sizden ekmek çıkar diye düşünmüştür

öyle bir izlenim bırakmışsanız demek ki

2|1
    1|1
  • markete kızın aldıklarına aprası yetmemişti üstünü tamamlamıştım buda sayılır mı acep ?

1|0
    0|0
  • Bana yemek ısmarlarmısın derse ısmarlarım bunun içinde kız olmasına gerek yok ağzını şaplatmasın yeter.

0|0
    0|0
  • çok hoşuma giderse ısmarlarım.. sonunda güzel bir muhabbet ve hoş bir anı kalacaksa neden olmasın

1|0
    0|0
  • yemek yenmişse...tanısan da tanımasan da yeni tanışsan da ... erkeklik yapılacak o hesap ödenecektir :)

toplumun erkeklere bahşettiği başka bir görev daha.

0|0
    1|0
  • çapkınkurufasuleymiş o )) oneözgüveno :P ısmarlarım :) ama önce tanışırım :::::::::::

1|0
    1|0
  • Valla oldan geçerken tanıştıgım bırıne ısmarlamam her her halde :)) Ancak farklı bır durum olur kaza ıle ustunu başınır kırletırım çarparım veya uzgun gorursem yardımcı olmak dertlerını bıraz unutturmak sohbet etmek veya suçlu ısem kendımı affettırmek amaçlı yemek teklıfınde bulunurum =))

0|0
    0|0
  • Böyle bir durumda nezaketen teklif eder ama ısrar etmem

Ama hoslandiysam belli çerçevede teklif ederim

1|0
    1|0
  • Hayır ısmarlamam açıkçası. Gider kendi yemeğimi yerim.

1|0
    0|0
  • yemekten sonra gazoz iccekse neden olmasın :)= <3

0|0
    0|0
  • tanımadığım kız jennifer lopez olsun yine ısmarlamam isteyen pinti cimri desin babamın kızımı :)

0|0
    0|0
  • Ismarlamam.

0|0
    1|0
  • yok ısmarlamam.

0|0
    1|0
  • içki ısmarladık sayılır mı ?

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 12

• Kabul etmezdim ne hukukumuz var da bir de kalksın hesabımı ödesin..

2|1
    2|0
  • samimi olmadığım birine yemek ısmarlatmam.ilerde samimiyetimiz artarsa ısmarlamasına izin verebilirim.

1|0
    1|0
  • çocuğu çağırırken bişe yok da yemeği ısmarlayınca mı namuslu kız oluyorsunuz birden.

1|3
    1|0
    • haha para ödetmemek namus mu sayılıyor sende, senin namusun paran demek.. :D

• yavaş, o nasıl laf la, senin namusun para ne demek la, küfrettirme bana akşam akşam, doğru konuş ! karşındaki de senin cinsinden , biraz edepli olun.

• küfretmiyorum tutuyorum artık kendimi ceviz.

• Hayır kesinlikle kabul etmem

2|0
    2|0
  • yolda bir kaç kez karşılaştım diye kabul mu edeyim belki beni takip ediyor kötü biridir kötü amacı vardır :/ kabul emtem ısmarlamamda

0|0
    0|0
  • En güzel şekilde davranmışsın ,bu durumda madem oldu en güzeli herkes kandi parasını vermiş daha da güzel:)

1|0
    3|0
  • ödeme yapmasına izin vermem

0|0
    0|0
  • Hayır ne münasebet?

1|0
    3|0
  • Arkadasim dese bile ben kabul etmeyecegim icin, muhtemelen o yemegi basbasa yerler.

Hesap soruna da cevap vermis oldum.

Ya hem ben oyle tanitim yapan elemanlarla konusmam ki :/

0|1
    2|0
  • Ismarlatmadık da noldu bugüne kadar.bana bir kahve-3hamburger-2pizza demeyecegim.15 kglık kedi köpek maması kabulüm:D

0|0
    1|0
  • Arkadasimin pek böyle bir sansi yok. Cok istiyorsa birlikte yesinler.

0|0
    0|0
  • Bacakların kalınmış senin beyb.

5|0
    2|1
    • evet öyle :)

• Beğenmedim bir tane siyah file çorap mı ne vardı o güzeldi.

• tatlım sana beğendirmek için koymuyorum :) kendim beğendiğim için koyuyorum kimsenin yorumuna takılmam

Yükleniyor...