Kavgada kendime güvenemiyorum!Help mee

Ben kick boksla uraşıyorum ve kendi klubümdeki herkezle yaptım aralarında danlılar var ben koyu kahverengi kuşağım. ÇOk rahat alıyorum maçı hiç yumruk tekme yemiyom neredeyse ama sokakda hiç kavga etmek nasip olmadı içimde hafif bir korku var ya dayak yersem sokakta arkadaşlara rezil olursam diye bu korkuyu nasıl yenicem

Güncellemeler:
ben kolay kolayda sinirlenmiyorum ondanda olabilir mi
2.5 yıldır gidiyorum kick boksa bu arada ekleyim abuk subuk yorum atıyolar

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• kavgada herşey değişe bilir bir bakarsın 1 kişi 10 kişi olmuş bir bakarsınsilah bıçak herşey çıkar bence korkunun üstüne git yen yoksa daha kötü olurr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• "Korkanın çocuğu olmaz." diyiceksin korkmuyucaksın kardeşim.

Ama şu da bir gerçek ki, işler sokakta değişebilir, etrafındaki herşeyi kullanabilme yeteneği, karşındaki kişi veya grubun silah ya da bıçak çıkarma ihtimali; heyecan bile katıyor ne bileyim.

Ama "arkadaşların dalga geçecek" diye ya da bunun kadar boş bir mesele için korkma. Birde dövüş sporun var. Bundan daha fazla hazır olamazsın bence.

0|0
    0|0
  • kendine güven cesaretli ol korkma hiçbirşeyden ben 22 yaşındayım askere giden kadar kavga etmediğim allah'ın günü yoktu bidefa dayak yedim sadece oda benle birlikte 3 arkadaşa bir düğün salonu girdi başkada dayak yediğimi hatırlamıyorum o düğünde bile dayak yiyiceğimizi bildiğimiz halde kavga çıkartmıştık düşün.

0|0
    0|0
    • saol abicim mantıklı ve güze bir yrum

• ezik olma hiçbir zaman kendini ezdirme fazlada ileri gitme ama bıçak filanda taşıma bıçak hayatta taşımadım taşımamda çünkü sinirlenirsin gözün kararı çıkartır sokarsın hayatın kararı ama kavgada n hiçbirşey olmaz insana sana tavsiyelerim gerçi artık ben bıraktım kavga olayını filan işim olmuyor pek

• saol abicim çok mantıklı konuşuyorsun

• hiç korkma benim oda arkadaşımda kickboks yapıor ben ondan 14 cm daha uzunum 10 kiloda daha fazlayım tabi bende artistlik olsun diye sıkıyorsa kuralsız gel gibi laflar ettim sonrasında bin pişmanlık tabi :)sen ister istemez normal bir insandan daha atik ve daha güçlüsündür korkman yersiz bence

0|0
    0|0
  • Sokak kavgası ringe benzemez . uçan kafa atarlar :D

0|0
    0|0
    • kardeş hiç mantıklı bir yorum değil sen uçan kafayı dek getiren adamı hiç gördün mü biz malmıyız karşısında enayi gibi dikilcez

• trip atan kızlara benziyosun tamam diye cevap mı olur ?

• Analar neler doğruyor.onun için sokakta pek kavgaya girme :)

0|0
    0|0
  • Sokaktaki herkez öyle emin ol birinin üzerine git kavga etmeye calıs yanasmaz.O yüzden kavga edieksen hemen bir tane suratına geçireceksin.

0|0
    0|0
  • Sen nasıl erkeksın olum len korkma adam ol 2dk

0|0
    0|0
    • ben nasıl bu korkuyu yenerim diyorum sen bu korkuyu yen diyosun mantıklı geldimi sana yorumun

• :D sadece gülüyorum illa ilk kavgada dayak yicez sana göre

• len olum okumadım boksa gıttını hem bokscusun hemde tırsıyon senden harbıden cacık olmaz

• Sokakta yurege bakar bu isler.

0|0
    0|0
  • Ergenmisin nesin Kaçinci sorusun bu soruyu kizlar kavga eden erkeklerden hoslanir falan diye birseymi duydun yoksa

0|1
    0|0
    • kardeşim bu ikinci soruşum mantıklı cevabı alamamıştım ben sadece içimdeki bu korkunun normal olup olmadığını öğrenmeye çalışıyorum

• Güzel kardeşim okadar şey öğrenmişsin dayak yemessin yersende yersin ya çekinme bu kadar dayak yemeyen bir insan gösterebilirmisin?Artık devir değişti herkezde bıçak var zaten.!

0|0
    0|0
Yükleniyor...