İspanya - İtalya maçında Cüneyt Çakır, gereğini yapar mı?

Şike yaparak bizim elenmemize sebep Şikitalya ve onun şikeci t.direktörü Konte'den hesap sorma zamanı değil mi?

4|1
4|20

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hadi cücü,, düdüğüne kuvvet, iyi düdükle italyayı. :D
    İtalyanın pozisyonlarını çok yakından takip et, hiç affetme :D :D

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yapmalı o şerefsiz italyanlara

2|2
    0|0
    • Kesinlikle

• Tamam biliyorum dürüst ama, inceden yapsın ya da en azından hiçbir takdir hakkını şikitalyadan yana kullanmasın, o da yeter

• biz olsak çekteki yan hakemin bize yaptığı gibi yaparız da adam öyle yapar mı bilemiyorum

• Agahshs evet

0|0
    0|0
  • adam kariyerini bitirir mi ayrıca para kazanıyor :) saçma sapan düşüncelere girmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Cuneytten boyle faydalı isler beklememek gerek

0|1
    0|0
  • Maalesef olmadı 😞

1|1
    0|0
  • inceden yapar :D Cüneyt Çakır iyidir :D

0|2
    0|0
  • Yapmaz..
    Dürüst olur..

0|1
    0|0
  • Site iyice ergen doldu ya kafalara bak Cüneyt hoca hesap soracakmış. Oldu olacak silah falan çıkarsın tarasın adamları.

0|0
    0|0
  • Şike yapmasına gerek yok maç 2 den 0 bitecek ve uzatmalarda da İspanya kazanacak

0|1
    0|0
  • Yapmadı.

0|1
    0|0
  • niye şikeci kardeş? bizimkiler 4-4lük mü? adam gibi oynasalardı da hırvatları yenseydiler de başka milletin eline bakmasaydık.. adam bizi niye düşünüyo biz bile bizi düşünmezken

0|1
    0|0
    • He zaten biz, gelip gidip, Hırvatistanı, İspanyayı yeniveren bir ülkeydik, bu kez nasıl yenemedik ve kaybettik çok şaşırtıcı dimi :D

• yapmazsa ülkeye sokmam fransa cıkısında işini bıtiririz

0|1
    0|0
  • ne sikesi italyanin ihtiyaci var ortadogu takiminin ikinci tura cikmasina veya gruptan cikmamasina komik... ayriyetten bugunde gayat iyi yonetti maci..

0|0
    0|0
  • Tabi Cüneyt te türk düşmanı değilse gerekeni yapar

0|0
    0|0
  • yukarıdaki mia123 adlı kişi benim birader hani şu yorum yapılmasını engellediğin.. sen eger yürekli delikanlı biri olsaydın yoruma kapamaz ve karşındakinin fikirlerine de saygı duyardın. ama sende adamlık yok sen adamın son iki harfisin. hadi hadi ordan git şimdi

0|0
    0|0
    • Sen adam olsaydın, asıl sebebin, gereksiz bir kavgaya müsade etmemek oldugunu anlardın.
      Sen adam olsan, şike yapan adiler yerine kendi milli takımına ve Fatih hocaya laf etmezdin.
      Fatih Terime karşı olan ezikligini milli takım üzerinden ortaya koyan zavallılardan birisin !

• Yapmaz ama kırmızı kart bekliyorum italyaya

0|0
    0|0
  • Elenmemizin nedeni İtalya'mıydı :))

0|0
    0|0
    • bizim payımız daha büyük tabi de :D sen de 85. dakika o golü yediklerinde bağıra bağıra sövmedin mi? :D

• ispanya alır 2-0

0|0
    0|0
  • Adamsa yapmaz. Sonuçta bizi iyi hakemliğiyle bugüne kadar temsil etti.

0|1
    0|0
  • sormamali

0|0
    0|0
  • maç 0

0|0
    0|0
  • Cüneytin karışmasına gerek yok zaten ispanya 5 atar italyaya. d

0|1
    0|0
    • İnşallah kardeş.