Zayiflamak icin gunde kac saat ne yapmaliyim?

Arkadaslar spora basliycam ama spor salonuna gitmek istemiyorum yuruyus yuzme gibi zayiflamak icin. Gunde kac sat ne yapmaliyim yardim edermisiniz?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• yüz seks yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• öncelikle gün aşaırı çalış mesela pazartesi çalıştıysan salı dinlen çarşamba tekrar çalış perşembe dinlen cuma tekrar çalış gibi bunu gibi çalış kilon/30 oranında litre su tüket hergün yürüyüşü 30 dk dan az yqapman bir işe yaramaz en az bir 45-60 dk yapman lazım yüzme iyidirde zayıflatmaz nasıl dersen kas yaptırır vücudun sıkılaşır ama kilon artarr

0|0
    0|0
  • Kaç kilosun bilmiyorum ama bizim burda hocaların verdiği bir program var ;

-1 Saat tempolu yürüyüş

-30DK ısınma hareketleri

-Yüzme yaparsan vücudunun tüm kasları çok güzel çalışır.

+

Uzay bandı, eliptik bisiklet dediğimiz alet var, günde 1-1,30 saat yapabilirsen inanılmaz hızlı ve sağlıklı zayıflarsın, diyetle desteklersen harika olur.

Umarım istediğin kiloya ulaşırsın sormak istediğin soru olursa sorabilirsin :)

0|0
    0|0
  • ekmeği bırak, akşam 7 den sonra birşey yeme. Sporun normal birşey olsa da, kilo verirsin..

0|0
    0|0
  • Yüzme gerçekten işe yarıyor. Yediklerine biraz dikkat et kepek ekmeği tükeymeye calıs bir de yeşil çay iç bol bol

0|0
    0|0
  • boy ve kılo söylersen sank daha ıyı olacak ...

0|0
    0|0
  • günde 1,1-5 saat, haftada 5 gün

0|0
    0|0
  • No woman no cry !

0|0
    0|0
  • Yarım saat bile yeterli ama yanında işini iyi bilen bir öğretmen lazım. Benim eşim 48 kilo, yıllardır aynı:)

0|0
    0|0
  • canın yemek yemek istediğinde yemeyerek başla, günde 1-2 saat tempolu yürüyüş yap mutlaka faydası olur ama ekmek yemeyi kesmek önemli çünkü çok kalori var yediğin diğer şeylerin kalorisinede bak

0|0
    0|0
  • No man no cry felsefesinden vazgeç bence, zayıflarsın. Yani bu da bir yaklaşım .D

0|1
    0|0
  • manda gibi yiyip kilo vermek isteyenlerden misin ? boğazdan başlar zayıflamak.

0|0
    0|0
  • zayıflık koruma hocasıyım.

0|0
    0|0
  • internette bununla ilgili çok yararlı programlar var seansları belirli olmalı bilmediğin şekilde hareket internet ortamından videolar ile hedefine ulaşablirsin :)

0|0
    0|0
  • ilk etapta günde 15 er dk bisiklet ve koşu yap 45 adet mekik 3er set 15 15, dumble ile çalışman lazım 1 kilo ile başla kızsan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yatmadan önce 150 kaloriye kadar gıda almak zayıflatıyomuş qnq. herkes spor salonlarında ter dökerken sen yattığın yerden zayıflıycan, hadi gene iyisin ;)

0|2
    0|0
  • yüzmek seks yapmak vs..

0|1
    0|0
Yükleniyor...