A milli takımda oynayan Emre Mor hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fatih Terimin a milli takimina getirdi yeni oyuncu Emre Mor hakkında ne dusunuyorsunuz kendisi henuz 18-19 yasinda ve danimarkalı annesi yabanci babasi türk? Sizce nasıl oyuncu?

0|2
9|23

En İyi Erkek Görüşü

• işinde gücünde efendi bir oyuncu izleni mi aldım ben, kumaşı da iyi yaşıda genç zaten, danimarka altyapısı ve şimdiki takımı dortmuntta onu işleyecektir futbolcu şansıda yanında olursa iyi bir futbolcu olacağı çok belli... hepimiz emre mor u begeniyoruz alkışlıyoruz ama şununlada yüzleşmemiz lazım türk olması dışında hiç bir şeyi bize aitti değil... neden biz bu cevharleri biz çıkaramıyoruz parlatamıyoruz bunlara kafa yormamız lazım... ama neyse yolu açık bir futbolcu :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Şu an kimse nasıl bir oyuncu olduğunu bilemez. Sırf çok hızlı koşup birden yön değiştiren bir oyuncu olmak birşey katmaz. Yani katar ama belli bir yere kadar. Soğukkanlılık, denge, bitiricilik, karar verme , çeviklik ve bir kaç tane daha öizelliğini geliştirmezse öyle kalır. Zamanla umarım olgunlaşır ve sağlıklı bir spor hayatı geçirir...

0|0
    0|0
    • Kendisi çok sıcak kanlı bir insan ve pes etmicek yaş küçük oldundan tabi kendisini biraz daha geliştirirler 10 numara

• Ne diiiiyooooorsun sen öyle bidi bidi :)
      Ne güzel futboldan da anlıyorsun. Aferim...
      Helal sana...

• Hahahayyyyy

• İyi oyuncu , kendini geliştirmesi için en doğru yere gotti bence

0|0
    0|0
  • Şimdilik birşeyler söylemek için erken. İleride bakıp göreceğiz. Umarım ülkemize faydalı bir sporcu olur.

0|0
    0|0
    • Evet bizde öyle umuyoruz inshallah

• Güzel oyuncu

0|0
    0|0
  • Hicbisey

0|0
    0|0
  • Çok yetenekli bir oyuncu Türkiye'yi seçmesi onun olmasa da bizim adımıza iyi oldu. Mesut ve İlkay da bizi seçseydi keşke fakat onlar kendi kariyerleri için doğru tercih yaptılar bence.

0|0
    0|0
  • Gereksiz umut vaadedilmistir. Yetenegi varsa bile futbol adamlarının ve basının gazlamasiyla fazla özgüven yuklemesi olucaktir ve kendini geliştirmeyi yavaslaticaktir. En sonunda pert olup tarihe karisicaktir

0|0
    0|0
  • Simarmazsa 3 5 yila ispanyaya minimum 50 milyon euroya gider

0|0
    0|0
    • Simarik bir çocuk değil ve asla öyle olmaz küçük yaşta herşeyi ogrendi ve gördüğü için sadik kalir

• Stad disinda goremeyiz cunku yoğunluk var yoksa bir gormek isterdik bu arada yakin akraban mi gecen haberlerde cikmisti dedesi falan

• Uşak şehrine yalnızsanız gelin usaga vardinda sivasli ilçesi deyin ordan tatar kasabasi zaten emre geldinde haberlerden duyarsiniz evet dedesi çıktı ama özay amcam ciiktimi bilmiyorum

• yalnız onu tuncay şanlı getirmiş

0|0
    0|0
  • anası yabancımı yahu türk değilmiymiş bilmiyordum

0|0
    0|0
  • İlerde Barcelona ya da real Madrid'de izleyecegimiz bir yetenek

0|0
    0|0
  • yenı dunya yıldızı bızden cıkacak inş.

0|0
    0|0
  • annesi makedon turku yabanci degil

0|0
    0|0
    • Biliyom çocuğu anlatmana gerek yok akrabam anneside türkçe biliyor babası zaten turk

• Abartiyorlar. Simarmaz umarim.

0|0
    0|0
  • Baya Hızlı.. gelecekte iyi yerlere gelecek gibi...

0|0
    0|0
    • Aynen umarim öyle olur bizde öyle düşünüyoruz

• Harika oyuncu

0|0
    0|0
  • Yetenekli cocuk onu acik

0|0
    0|0
  • Ardadan iyi oynadığı kesin

0|0
    0|0
  • Takımından fazla bonservise transfer olan oyuncu

0|0
    0|0
  • Dordmund a gitmesi cok iyi oldu fena gelistirir kendini

0|0
    0|0
  • guzel oyuncu

0|0
    0|0
  • Annesi Danimarkalı değil, Kosovalı ama Danimarkada yaşıyormuş, babası ise Türk.
    Çok yetenekli bir futbolcu. Bugüne dek izlediğim futbolcular içinde Messi'ye en çok benzeyen tarzı olan topçu.
    İnşallah gelişimi en iyi şekilde olur ve bir süre sonra Messi mi, Emre Mor'mu diye kıyaslanmaya başlar

0|0
    0|0
    • Ben danimarkalı demedim? Annesi yabanci biliyom yengem türkçe konusabiliyo

• Önemli değil :) danimarkada yasadini kastettim

• Evet farkettim.
      Başta yanlış okumuşum, özür dilerim

Kızlar Ne Diyor 9

• Bence harika bir oyuncu. Boyle devam ederse dunyada bir numara olur bence 🤔

0|0
    0|0
  • 👌🏼

0|0
    0|0
  • İyi bir oyuncu

0|0
    0|0
  • adını çok duyuyorumda bilgim yok

0|0
    0|0
    • Kendisi çok sıcak kanli birisi çok sempatik nasıl oyuncu sizce merak ediyorum sizin goruslerinizi

• araştırdım fikir sahibi olup sana yorum yapabilmek için evet genç ve sempatik bir oyuncu milli takımada kazandırılmış güzel olur umarım

• Evet danirmakli odenseye fazla uzak yeri umarım hep böyle basarili olur

• Emre'nin türkçesi iyi olmadığı için güzel oynuyır çünkü Terim'i anlıyamıyor :)

0|0
    0|0
  • Çok yetenekli

0|0
    0|0
  • Mutevazi birine benziyor. Sen tanistinmi?

0|0
    0|0
  • Ben Emre Mor u cidden çok seviyorum.. rüyalarımdan çıkmıyor sürekli onunla ilgili araştırma yapıyorum acaba tanışabilme ihtimalim var mı diye :( sonra ks yardım istedim Emre Mor u ünlüler cevaplıyor a çağırsınlar diye :( onu çok seviyorum...

0|0
    0|0
    • Tabikide canım benim tatar kasabasindan bütün akrabalarimiz burda tatara geldinde burdan yazarim söz eğer uşak şehrine yakinsaniz gelin ordan sivasli ilçesine ordanda tatar kasabasinda :)

• Okuma fırsatı bulamiyor diye dusunuyorum bizde konusamiyoruz uzun zamandir

• Hmmm anladım ;-(

• çok iyi

0|0
    0|0
    • Evet çok sıcak kanlı genelde çok guluyor

Yükleniyor...