Nasıl bir Aile yapınız var?

Nasıl bir Aile yapınız var? En başta anne-babanız olmak üzere nasıl bir aileniz var?amcalarınız,dayılarınız,teyzeleriniz,halalarınız falan?

Tutumlularmı yoksa gayet rahatlarmı?

Benimkiler orta derece.oturup babamla kadeh tokuşturamam mesela.

Bide abartı derecede kısa giyinmiyorum,hem ben rahat edemem hemde yine canım babam hoş karşılamaz :)

Onun dışında bir sıkıntı yok.

Peki sizde durumlar nasıl?

0|1
9|17

En İyi Kız Görüşü

• akrabaların hepsi şehir dışında.. annem babam karışmazlar pek bize.bizi yetiştiren onlar oldukları için güvenirler.zaten attığımız adımlardan haberleri olur.hergün telefonda konuşuruz.çok anlayışlı bir annem var.arkadaş gibiyizdir.annem yalnızca bir kez kıyafetime karıştı hayatımda.onda da dersanede bir hocam benimle özel ilgileniyordu,rahatsız oldu..onun ders anlatımına giderken beni kapatmaya çalışıyordu..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• rahattı Allah sağlıklı uzun ömür versin onlara, farklı şehirlerdeyiz yıllardır ...

her baba kızını sakınır belli etmeyenler bile kısalıklara karışması normaldir :P kadeh tokuşturması da ağırlığını azaltır ) baba o bir ağırlığı olmalı ... ve varmışta zaten maşallah babasının kızı çikolatamol ))

0|0
    0|0
  • Cok sanslıyım sanırım ben o konuda.kucuklugumden berı annemlede babamlada herseyı rahatca konusabılıyorum mesela lısede babamdan para koparmanın yolu yenı bı kızla tanıstım yalanını soylemektı kesenın agzı acılırdı hemen.bıde herseye ragmen hep arkamda olmaları cok guzel ben baba olsam bu kadar ıyı olamazdım

0|0
    0|0
  • Tutumlu derken, tutucu olacak galiba.

Benim ailem orta derecelidir. Öle babama napıyon lem diyemem ama yanında yakarım sigaramı,

Amcalarımdan sadece 1'ini görüyorum o kadar halalarım valla pek umrumda değiller. Anne tarafı ile bağlarım sıkıdır ama.

Benim babamda kısa giyinmeme izin vermez :D

2003 yılında ilk kez küpe takmıştım pek bir şey demedi, 2004 yılında yeni bir küpe için bir kez daha kulağı deldirince babamdan o güzel laf geldi "bir kez daha kulağını deldirirsen kulak deliğini kurşun ile genişleteceğim". Hayır adam subay bir an gerçek olabilir dedim D:

0|0
    0|0
  • yerine göre.. rahatlıkla genişliği ayırt etmek gerek babamın yanında bacak bacak üzerinede atarım karşılıklı alkolde yaparız sigarada içerim..

çünkü bizim evde saygı bunlarla saglanmıyo .. sigarayla alkolle saygı olmazz

1|0
    0|0
  • Valla bir babam var, o da elinden geleni yapıyor ama yetmiyor

Ondan gerisi firar, yalnız takılıyoz :)

0|0
    0|0
  • mutasıp bir ailem var ve memnunum dışardaki insanlara baktığımda .her gün hadi içelim diyip ağzı yerine başka yerleriyle içen insanların ardını toplamamak kendini büyük sanan ergenlerle takılmamak..aileme göre farklıyım olgun insanlarla takılıyorum rahat bir yapım var ailem nasıl yaşadığımı bilmeyecek derecede iyidir :)

0|0
    1|0
  • Ben esim ve kizim variz cekirdek aileyiz mutluyuz

0|0
    0|0
  • Tutucu bir aileyiz

0|0
    1|0
  • bende senin gibiyim aslında.ama babam 2004 yılında veafat etti.bazen özel günlerde bardagından yudumladıgım bişeyler olmadı değil :) orta dereceyiz aslında rahata yakın.

0|0
    0|0
  • tuğladan...

1|0
    0|0
  • Babam eski cemaatcilerden

1|0
    1|0
  • Sigara içmene karşı değiller mi birde o önündeki yazı .

0|0
    0|0
  • ailem tipik bir köy ailesi çok seviyoruz birbirimizi

0|0
    1|0
  • çekirdek aile

0|0
    0|0
  • profil fotondaki sensen, ailen çok ilgiliymiş gerçekten senle

0|0
    0|0
    • Sende çok tatlısın be gizli

Ailemi tanımıyorsun o yüzden kapa çeneni ve dön önce kendi k*çına bak

• Benim aile yapım biraz karışık basitçe:Annem ile babam ayrı.Herkes ayrı telde çalıyor :D Ablam tek başına yaşıyor istanbulda annem kuşadasında tek başına yaşıyor.Babam evli dindar oldu sonradan :D eskiden birlikte içerdik.Ben hepsinden kurtuldum :DDD bir ev arkadaşımı çekiyorum oda fazla odasından çıkmıyor allahtan :DD Bende kısa sevmiyorum kapri filan iyi :DD

0|0
    0|0
  • Saçma bir yapılanmanın içindeyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Orta derece. '' Şanslıyım.

Bana güvenirler yanlış bir şey yapmayacağımı bilirler. Yaparsam da ders çıkarmam gerektiğini savunan bir aileye sahibim.

İlgililer fakat beni boğacak şekilde değil. Doğru yolu gösterene kadar önümde yolu bulduğumda arkama geçen bir ailem var. Onları seviyorum.

Ve en önemlisi ne zaman ihtiyacım olsa yanımda olmaları ve beni kıymetlimiz diye sevmeleri : )

1|0
    0|0
  • serbest oldukça...zaten pek fazla görüşmüyoruz ki...

0|0
    0|0
  • Annem babam yok , yalnızım , iki kız kardeşim de başka şehirde ...

1|0
    0|0
  • Fazlasıyla baglıyız birbirimize aslında

1|0
    1|0
  • özgür ve bireysel alanlara ve düşünceler oldukça saygılı bir ailem var

0|0
    0|0
  • Muhafazakar ama sıkmayan rahat...

0|0
    1|0
  • Bizim aile çok rahat.her istediğimi yaparım sülalem daha da rahat:D

0|0
    1|0
  • tutucu değiller asla hatta tam aksine ama tek sıkıntı serbest bırakmıyorlar mesela arkadaşlarımdan biliyorum kızlar mesela erkekleri katmıyorum bile kızlardan gece eve gelenleri biliyorum yani atıyorum 4 civarı ve bu insanları çook uzun zamandır tanıyorum asla kötü insanlar değiller aklınıza kötü kişiler olarak gelmesinler ama benimkiler bari şu saat işini 12 yapsalar o bile yok taş çatlasa 8 sanki şehirde kız kalmadı beni yiyecekler

0|0
    0|0
Yükleniyor...