Bu test gerçek mi ? Yoksa bir hile mi var?

Test basit arkadaşlar , kadın hangi yönde dönüyor diye soruyor ? Ben ilk başta saat yönünde dönüyor diye gördüm öyle bakarken birden saat yönünün tersine dönmeye başladı sonra biraz daha baktıktan sonra tekrar saat yönüne dönmeye başladı. Resimde bir hile mi var yoksa gerçek mi ?

link

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

• yok gerçek bu..sağ sol lob olayı..iki yönde göremessin zaten bu resmi..

0|1
    0|0
    • İlk başta saat yönünde görüyorum , sonra zorladıktan sonra tersine görüyorum , hala bakıyorum resme kontrol edebiliyorum bir süre baktıktan sonra , baya ilginç geldi , hiç aksi yöne dönmüyormuş gibi gözüküyordu , birden dönmeye başlayınca acaba resimde hile mi var diye düşündüm.

• gözlerini kırptığındada değişir o..uçakla ilgili figürdede var bu..ama IQ ile alakalı değil..beyninin 2 lobunuda aynı anda kullancak anlayacak yorumlayacak bir obje yok insanda..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne kadar bakarsam bakayım saat yönünün tersine dönüyor

0|0
    0|0
  • Hepimiz dahiyiz :D

0|0
    0|0
  • Resim gerçek.Sen de bir dahisin.

0|0
    0|0
  • Her iki yöne de dönüyor aslinda orda bir goz yanilmasi var siz farketmeden yon degistiriyor ;)

0|0
    0|0
  • ben saat yonune ters gördum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yön değiştiriyor. Ancak bu algıyı pek kontrol ettiğim söylenemez. İzledikçe yön değiştiriyor. 160 değeri çok yüksek bir değer. Bu kadar basit bir şekilde olmaz diye düşünüyorum. Sağ sol olayını bilmem ama, teknik bir meslek erbabı olmama rağmen sosyal konularla da ilgiliyimdir, kafam basar.

0|0
    0|0
  • O değil de kadına meme ucu yapmışlar, ona takıldım ben.

0|1
    0|0
  • dünya dönüyor kadın dönmüş çok :D öyle bir resme bakmakla insanın dahi olduğu anlaşılmaz :D

0|0
    0|0
  • o kadar baktım saat yönü tersine döndüremedim

0|0
    0|0
  • 160 cıktı dahiymişim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...