Her istediğini elde eden insanlara soruyorum

bunu nasıl başarıyorsunuz mesela ben çok istediğim bir şeyi elde edemiyorum benim yarısı ugraşmayan yaptıgı işe deger vermeyen nasıl elde ediyor anlamıyorumnasıl tuttugunu kopartıyor bu nasıl oluyor sadece bunu merak ediyorumetrafındakinin ilgisini mi çekiyor bunu elde ediyor yoksa konuşma bcerisi mi yoksa şeytan tüyü bilmiyorum

ben işimde günlerce ugraşırım ya elde edemem begendiremem ya da az bir şey olmuş zoraki begenir etrafımdaki başkası 10 dakka aynı işle ugraşır konuşur adamı yola getirir bu nasıl

bende öyle olamazmıyım o türden insan olmayı çok isterdim

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• özgüvenle alakalı bir durum..sen istediğin kadar yırtın..özgüven yoksa ekmekte yok..

0|0
    0|0
    • evet yok ama o kadar zeki degilim bu bir gerçek

özgüven etrafımdakiler yüzünden yok beni sürekli aşagılıyorlar özelikle ailembu yüzden yapamam diye korkuyorum

özgüvenim nasıl yerine gelir

• zeka ile alakalı değil bu özgüven meselesi..özgüven insandan kaynaklanır..mesela benim özgüvenim çok yüksektir..hayatta şu işi yapamam başaramam dediğim hiç bişey olmadı..sadece olursa olur olmassa olmaz dedim..fakat başarmam gereken herşeyi yapmamın tek nedeni kaybedecek bir şeyimin olmamasına bağlıyorum..düşünürdüm bazen..sıradan aile sıradan yaşam sıradan ülke..herşey sıradan..bundan sıyrılmam gerekli düşüncesi al sana özgüven..

Erkekler Ne Diyor 8

• Tam adrese geldin bacim...ben bugune kadar elde etmek istedigim herseyi elde ettim ve bu bir gercek. tabi daha sonra kaybettigim oldu o elde ettigim ama sonunda elde ettigim icin ilgimi kaybettigim icin sonunda kaybederim genelde. Lakin bugune kadar ne istediysem basardim. ve daha sirada cok var cunku doymadim...icimde bir canavar beslemekteyim :D

istersen ekle beni sana uzun uzun anlatirim.

0|0
    0|0
    • nasıl elde ettin açık net anlat burda anlat

• nasıl olucak ben yapamıyorum başarısızım bana diyorlar sen her konuda başarısızsın yeteneksizsin o kadar üniversite oku bu damgayı kolay mı sence

• ama canim tamamda...soyle yap diyorum "yok ben iki saat pazarlik yapamam" boyle yap diyom "yok ben elin adamiyla konusmam" falan diyorsun. Senin oncelikle bu huyunu degistirmelisin...Ay onu yapmam ay bunu yapmamla gidersen daha cok beklersin. Dedigim gibi hayat hic birseyi bedava degil o yuzden eyer birsey istiyorsan o zaman biraz gururunu kiricaksin. Ayyyy uyyyyyy demele olmaz...girisken olmalisin...eyer bu soylediklerim sana uygun degilse o zaman bence unut sen bu isi.

• Bi şekilde rüzgarı arkana alacaksın. sabirli ve fırsatçı olacaksın...

0|0
    0|0
    • sabır tamam ama daha karşıma o dediğin fırsat çıkmadı ya da çıkmadı ama ben kullanamadımolmuyormu ben mi yapamıyormuyum nasipsizmiyim bilmiyorum bu bahsızlıgımı nasıl düzelticem keşke bir fırsat çıksada fırsat beni kendine çekse ama yok işte neye elime atsam kuruyor yok oluyor

• o nerde ya hiç duymadım

• Universtelerde var kosgeb de veriyor bir arastir kalırsa veriyor ücretsiz. Onlardan belge al sonra ufak bir kredi al geri ödemesiz 70 bin e kadar veriyorlar. Hem orda yeni insanlar tanirsin sana katkısı olur

• dürüstlükle yaptığın işin arkasında durup farklı algoritmalar üzerinde çalışıp bütünlüğe ulaştırman gerekli ama gerçekten o işte başarılı olmak isteyip çalışman lazım ki tembellikten bende bunu yapmıyorum...istiyorum ama yapmıyorum çelişki burada

0|0
    0|0
  • çok istediğin için olmuyor.umursamayıp oluruna bıraktı mı sana kendi geliyor her konuda :) .laf ebeliği yapacaksın biraz. :)

0|0
    0|0
    • umursamayınca hayatımı başkaları yönlendiriyor hiç bir istediğim olmaz

laf ebeliğini biraz açarmısın

• rahat degilim işte içimde yapamayacagım korkusu hep var bunu geçemiyorum yanımdaki niteliksiz rahatlıgından beni geçiyorum

• özgüvenini kazanman gerekiyor kimse sana birşey diyemez unutma .yapmak istediğini yap yanlış olsada.karakter meselesi ayrıca kendini biraz değiştirebilirsen iyi olur :)

• [istediğin şey] = Önce imakansız olmadığına inanmalısın.(mantıksal olarak, mesela, mars hiçbir zaman senin olamaz...) sonra hırslı olmalısın...Ve sonuç= Elde etmek...

0|0
    0|1
    • hırs var ama yapamama korkusu da var

• yaşlandım ne olsun hep okuyacakmısın diyorlar çalışmıyorsun diyorlar boşuna okudun evlen diyorlar bunlar nasıl sanki ben istemiyorum çalışmayı

bi işim olsa kimse bana agzına geleni söyleyemez ben bunların hepsini yutuyorum

• süpersin ama hırs sürekli alevli olmuyorbazende imkansız olan bir şeymiş gibi geliyor sanki hiç yapamayacagım bir şey gibi ama başka insanların yapabilecegi bir şey

• şans ve maddiyat çok önemli

0|0
    0|0
    • bunlarda hep yapamayacagım korkusu var ama bunu yenemiyorum bunu gözümün içine bakan belki anlar o derece

• her istediğine ulaşan insan yoktur sadece her istediğini kazanmış sanan insan var

0|0
    0|0
    • ama bu nasıl her istediğini kazanmak şanssa nasıl bu şans ben bu şansı nasıl bulurum hiç mi benim başıma bu şans konmaz

• hayır yok yeni liseden mezun olmuş daha önce çalışmamışama kız rahattı bir gerçek

• bak rahattı diyorsun belki o rahatlığı işe alan kişiye iyi yönde etki vermiştir bence azimli olmalısın kafanı bulandırma

• yetenek meselesi.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• bazılarında fazla hırs vardır.

0|0
    0|0
    • iş te diyorum o hırs nasıl var o hırs var ama bir asat sonra sönüyor alevlenmiyornasıl oluyor devamlı hırs

• istediğini alamamak ta öldürüyor istiyorum olmuyor

• elinden geleni yap olmuyorsa en azından yaptım dersin .

• yapıyla alakalı. istekle alakalı. kafama koydugumu yapıyorum er ya da gec. doğuştan gelen bir şey

0|0
    0|0
    • ya sana yardım edecek kimse yoksa kendin ugraş kendin çabala derlerse nasıl yapım ben zeki degilim biri bana sen bunu anlaman lazımdı derse bunu yapamıyorum

Yükleniyor...