Yalnızsanız, kafa denginiz yoksa nasıl yaşardınız hayatınızı?

Bulunduğunuz binada yaşıtınız yoksa,okulda sınıfınızdaki insanların konuştukları da sizin kafa denginiz değilse, bu yüzden yalnızsanız nasıl yaşardınız hayatınızı?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• halime şükrederek. ne geldiyse kafa dengi dediğim insanlardan geldi zaten

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ne olacak şu an ki benim durum olur

Evinden dışarı adım atmak istemezsin

Lan imkan olsa çıkıp gidecem şu yerden, mecbur ediyolar insanı...

1|0
    0|0
  • yeni bir hayat kurardım kendime :D rokculara metalcilere bak onların sokaklarından okullarından çevrelerinden olmaz arkadaşları..

0|0
    0|0
    • sanki biri beni tarif etti ama alıstık yanlız yasamaya :)

• sorma birader ya metali bıraktım ama hurdacıda zaten bakır daha cok para ediyor bakır forever or aleminium :)

• :D.tamam da insan kendini garip hissediyo,anlaşılmak istiyo ama farklı olduka anlaşılmıyo çok kötü bir şey

• Iste ben bu durumdayim be kardes...aynen bu durumdayim...cok yalnizim ve ilginc olani butun dostlarimi kendim gonderdim...bi daha gormek istemedim. Ve gittiler. Aslinda kendi kendime yasamaya alistim ve seviyorum cunku cok isle meskul oluyorum ama en buyuk zorlugu ise, insan zamanla kendi kendine azda olsa konusmaya basliyor :D

Gerci kendime cevap vermedigim surece sorun degil herhalde :D

ama dedigim gibi sordugun soru tam benlik valla...hemen dikkatimi cekti

0|0
    0|0
    • :D ben her zaman aynanın başında kendi kendime konuşuyorum çok saçma şarkı falan da açıp hayal kuruyorum.ve senin yaptığın gibi arkdşlarımı kendim kovuyorum,mesela bir derdim oluyo kime söylesem herkes bir yorum yapıyo sıkılıyorum bunalıyorum insan istiyo ki arkdşı yprum yapmasın her şeyi onla birlikte yapsın iyi kötü ve tecrübe kazansın ama işte yok,zaten kız gibi davranışlarım da yok arkdşlrm avon kataloğuna bakarken ben hmmm diyorum sadece bundan nefret ediyorum

• Kitaplara sarıl ilim öğren,bilim öğren. Kimi kitaplar arkadaşların vereceğinden fazlasını verir ve muhakkak kafa dengi insanlar vardır etrafında bunları bulmaya çalış...

0|0
    0|0
  • Biraz daha yanlız oluyorsun, alışınca daha güzel :DD

Asosyalizm

Yanlızizm

kendikendine-izm

0|0
    0|0
  • Herhalde kafama göre yasardım. Farklı ugraslar bulurdum, spor yapardım müzik kurslarına resim kurslarına falan o tarz seyler yapardım illa ki ordan bir ortam yaparsın

0|0
    0|0
  • şu an yaşadığım gibi yaşardım tabi ki :) yalnız, mal, gereksiz ve bol kompleksli bir hayat...

0|0
    0|0
  • kafa dengi bulunana kadar ora senin bura benim gezilir )

0|0
    0|0
  • Ben 6 senedir tek yaşıyorum ya :) niye yaşamıyım :)

0|0
    0|0
  • aa, beni tanımlamışsın arkadaşım. hiç kafaya takmam. kendim eğlenir kendim gezer, kendim gülerim.

0|0
    0|0
  • pok gibi yaşıyorum ...

0|0
    0|0
  • dediğin gibi yaşıyorum şu an üzüntü yok ne alacağım derdi yok

0|0
    0|0
  • Sakin olmak lazım bu işler böle

0|0
    0|0
  • sigaramla zaman geçirir keyfime bakarım kimse ihtiyac duymam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• benimde yok.annemlere takılıyorum arada çıkkıyorum geziyorum arada netteyim.zaman geçiyor böyle işte

1|0
    1|0
  • Asla yalnız kalmam , arkadaş edineceğim mekanlarda sadece onlarla sınırlı kalmıyor mutlaka bulurum:D misal yalnız kaldım kendi çapımdada eğlenebilcek şeyler bulurum tek başıma gezer tek başıma eğlenirim içerim tozarım genciz daha heyt be !

0|0
    1|0
    • ondan sonsa "vay efendim güzelim alımlıyım niye kimse bana teklif etmiyor ey ks ahalisi" )

• İlişki düşünüyomusun diye bir soraydın be canım

• çok kötü bir durum bence :/ yalnızlık üstüne yalnızlık..

0|0
    0|0
  • ben alıştım artık yalnızlığa. yalnızlık güzel.. :)

0|0
    0|0
  • Kendi başımın çaresine bakabiliyorum .

0|0
    0|0
  • belki senin kafa yanlıştır olamaz mı?

0|0
    1|0
Yükleniyor...