Bugün bir dilek hakkın olsa benden...

bir dilek hakkın olsaydı seni ençok ne mutle ederdi

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• eski sevgilimi görmek isterdim çok özledim onun beni aramasını

0|1
    0|0
    • benim eskisevgilim cevap bile vermiyo :) zor gerçekden takip edemiyorum gizlisin malesef

• her gün aklımda olması onu düşünmek çok kötü bir durum

• En büyük ikramiye bana çıksın yap bir kıyak ...

0|0
    0|0
    • şuan biyerin arımıyor karnın doyuyor sevdiklerin yanındaysa en büyük ikramiye küçük bir istek olmuş zaten iyango sana çıkmış

• peki ozman kayıp ettiğinde :) gerçekleri gördüğünde ikramiyen gittiğini anlarsın sonra beni bul deki sen gönül teseeli ayları yamamışsın güven de:)

• büyüğüm ben bilirim :))

• Doğumgünümü kutlaman yeterli olur:D

0|0
    0|0
    • not alabilirim adres verirsen hiç tanımadığın biri bile ben yani ummadığın an doğum günü ilk kutlayan olacağıma emin ol :)

• sabahlara kadar arkadaş ortamımla güzel bir mekanda çılgınca dans etmek isterdim :)

0|0
    0|0
  • Bi kosu markete gitsen ne büyük iyilik ederdin anlatamam.

0|0
    0|0
  • yemeklerimi yap evimi temizle kafi.. olmucak biside istemedim bak :D

0|0
    0|0
  • bu hayata ailemi seçerek gelmeyi isterdim bide çok zeki açık göz tuttugunu koparan biri olarak gelmeyi isterdim

hayatımda nerdeyse hiç istediğim bir şey olmadı bu da ailem dolayısıyla hep kısıtlandımdışarda çok iyi bir ailemmiş gibi duruyor ama aslında hiç öyle degilbaskı şiddet ne araysan var ama bana öyleler kardeşime öyle degiller bu kabuktan nasıl kurtulabilirim bilmiyorum evlenecem ama onların istediği gibi bir adam korkuyorum imkanlarım hep kısıtlı bu hali nasıl düzeltebilirim bilmiyorumbu dünyaya neden geldim diye soruyorum allaha allah canımı alsada kurtulsam nerdeyse aileme borçluyum canımıyediğim yemek giydiğim kıyafet herşey keşke bu dünyaya gelmeseydim ya da daha iyi şartlarda makul bir hayatım olsaydıhalden anlayan bir ailem olsaydı

hayat burnumdan geldi

0|0
    0|1
    • bir güzel isnsan birgün ailen olur canın olur desteğin olur harikan olur mutluğun desteğin sevdiğin olur ama bu arada ayakta durmayı bilmeklazım yıkılırsan ödülünü alamassın

• seviyorum sorunlıu insnları

• ben sorunlu degilim sadece bu evin dışına çıkmak biraz rahatlamak istiyorum sorunlu degilimkimse bana karışmasa özgür olsam sadece derdim bu

• sevişmek

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...