Bayan Futbolcular?

Arkadaşlar ben uzun zaman önce futbola gidiyordum çokta iyiydim kısa sürede milli takımada gidicektim ama bazı sebeplerden bıraktım ve yeniden başlamaya karar verdim 19 yaşım 4ay sonunda 20oluyorum 😂 turkiye haric belli ulkelerde bu spordan kazananlar var sizce kısa zamanda cok yol alınabilirmi yetenek varsa yaş sorun olurmu bayanlarda?

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• yetenek varsa mutlaka bir yerlerde değerlendirirler seni bence, yaş bir çok şeyde önemli ama bazen kısa zaman aralıklarında çok şey ve çok mesafe alınabilinirken bazende uzun zaman aralıklarında bir arpa boyu yol alamayanlar vardır. onun için yaşa takılma yetenek ve çaba varsa ve sürece katıldın mı bir yerlere varırısın...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• yaş önemli tabi

0|0
    0|0
    • Bayanla erkek farkli bayan futbolda bunu dusun her sporda bayanlarin iki katı erkek var ve bu bizlere avantaj olarak yansıyo

• Yetenek varsa yaşta bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • senden sporcu olmaz cicim

0|0
    0|0
    • 5 yıl karate yaptım ve futbolda hoca bana guvenmeseydi yaşım gec diye almazdi imkansiz degil ama zor dedi ve bayanlarda erkeklere oranla bu olaylar cok basit

• iyi çalış bakalım

• Bence birakma devam et oynamaya parada kazanirsin

0|0
    0|0
    • Turkiyede malum bayanlara destek yok ama başka ulkelerde gayet iyi kazanan var arastirmistimda turkiye bayandaki kazanclari ne kadar acaba

• Deli para kazaniyolar

• Yani evet😂😂😊

• 20 yaşın nesi sorun olcak

0|0
    0|0
    • İlerlemek için 20 yaş diyelim bayan futbolda çokmu geçtir

• Ben gittigim zaman 2 hafta icinde zaten bayan milliye yollicaklardi o zaman 16-17 falandim biraktim simdi geri donuyorum hayla yetenekliyim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...