Messi milli takımı bırakmış ne düşünüyorsunuz?

Tam bilmiyorum ama bir yerde kupa kaybedince milli takımı bırakmış

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Copa América'da final maçında Şili'ye kaybetti. Penaltılarda penaltı kaçırdı. Ama şu an sinirli o yüzden bırakmaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Messi Ronaldo'dan daha fazla meziyeti olan, daha ozel bir oyuncu. Hakkaten zirvede ama karakterinde mucadeleciligin olmadigi belli.

Bu seviyede bir oyuncu boyle kusup oynamiyorum dememeli.

1|0
    0|0
  • Adam şampiyonluğa, kupaya alışkın. Kaybetmeyi hazmedemiyor. E artık biz de PES'de Arjantin'i almayız :)

1|0
    0|0
  • Bu kadar kolay pes etmesi, kendisine olan saygımı bir nebze de olsa yitirmeme sebep oldu.
    Resmen kariyeri zarar gördü diye takımı bırakıyor ki bu korkaklık.

0|0
    0|0
  • Ne yapsın adam kaç kez final kaybediyor. Çok istediği bir kupaya bir türlü ulaşamadı. O kadar emeğiniz boşa gitse sizde öyle dersiniz.

1|0
    0|0
  • Ronaldo gibi degil zora gelemıyor :D

1|0
    0|0
  • hiç bişey

1|0
    0|0
  • adam duygusal ya aynı ben helal olsun messi

1|0
    0|0
  • gazeteye ilan versin bulsunlar kupayı bırakmaz oda belki

1|0
    0|0
  • Hiç sevmiyorum bıraksın gitsin.

0|0
    0|0
  • Çok kupa kaybetti finalde ve demoralize oldu artık o yüzden haklı birakmakta

0|0
    0|0
  • Fenere geliyo..

0|0
    0|0
  • yuh kıza bak ya

0|0
    0|0
    • Niye ki ne oldu?

• Gerek yok

• Niye bıraktı kupa kazanamadığı için peki
    Barcelona dan neden başka takıma gitmiyor
    Çünkü Barcelona kupa kazanıyor demek ki Messi iyi değil Barcelona iyiymiş

0|0
    0|0
    • Yok yok Messi'de iyi sadece yenilgiyi hazmedemiyor. Yanlış bilmiyorsam Ronaldo ödül alınca salonu terk etmişti.

• Alkışladı çünkü o adam :)

• Bende onu diyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• He bu sabah maç vardı. Çok iyi oynadılar aslında penaltılarda yenildiler. Sanırım kaçıtdığı penaltı yüzünden üzüldü baya. Adam o kadar çabaladı 120 dakika oynafı penaltıyı kaçırınca üzüntüden takımı bırakıyor bizimkiler buraya kadar gelmek de başarı diye kendini pohpohluyor. Bizim takımdan adam olmaz yav. Konu buraya nerden geldi bilmiyorum 🙈

1|0
    0|0
  • İyi olmuş aferin ona 😂 😂

1|0
    0|0
  • O kadar yıldır oynuyor. Kaybetmekte olur kazanmakta öğrenememiş mi

1|0
    0|0
    • Öğrenmemiş heralde. Ben Ronaldo diyenlerdenim :)

• @Ragnar_Lodbrok tek basına yapamaz elbet futbol takım oyunudur

• Burda bahsedilen şey sorumluluk almaktır, futbol maçında öyle anlar geliyor ki, bir oyuncunun insiyatif alıp takımı tıkandığında maçı sökmesi elzem oluyor. Onu yapabilen zaten yıldız oluyor.

Ancak Messi takımı işlemediğinde ortaya bişeyler koymakta sorunlar yaşayan birisi. Bana sorarsan Ronaldo'dan daha büyük bir futbolcu, ancak Ronaldo'nun takım oyunu ve taktik dışında öküz mode on özelliği var. Bir top gelir 30 metreden Odin'e sığınıp vurur gol olur mesela.

• Kısaca sattı

aynı şekilde agueroda

0|0
    0|0
Yükleniyor...