Emre Mor Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? Lütfen 1-2 Saniyenizi ayırıp fikrinizi alabilir miyim?

Evet bu çocuk hakkında fikirleriniz neler?

Güncellemeler:
SORU GUNCEL BİLMEYENLER VIDEOYU IZLESIN LUTFEN

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

• Iyiki turkiyr liginde oynamiyor yoksa bir hasan sas veya sabri sarioglu olurdu :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Topa cok hakim, zamanlamasi iyi, atik ve paslari yerinde sayilir.

Fizik gucu, kondusyon, taktik bilgisi gibi konularda kendini gelistirmesi lazim. Ileride cok buyuk futbolcu olabilir.

Lakin kendisinin bizim takima gelisi Danimarka'da uyabilecegi bir sistem olmamasindandir heralde. Almanya dogumlu olsaydi Turkiye'yi secmezdi. Aleni bicimde takimdaki 'abileri' kendisinden rahatsiz.

Ki hic turk zihniyetinde bir oyuncu izlenimi de vermiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yaşına göre çok başarılı bu yeteneği ile çok güzel yerlere gelir.

0|0
    0|0
  • İyi oynuyor gibi

0|0
    0|0
  • Kesinlikle harika bir oyuncu önü çok açık. Türk milletini gururlandıracak birisi.

0|0
    0|0
  • geleceğin messi si bu çocuk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Messi tipli zıpır bir oyuncu. Artık günümüz futbolunda ya inanılmaz fizikli kapı gibi olmak lazım ya da Emre gibi çok hızlı ve ayak tekniğinin inanılmaz olması lazım. Emre 2. sınıfa giriyor. Yetenek olarak hemen her şeyi var. Tabiki üzerine koyup geliştirmeli ama saf yetenek olarak gerçekten çok iyi. Ama öncelikle olarak fiziğini geliştirmeli. Mesela çok iyi oynadığını düşündüğümüz Çek maçında biraz da zorlanarak çıktı. İlk aşamada fiziğinin üzerine koymalı.

0|0
    0|0
    • neymara benzetiyorum ufak tefek cılız ama hızlı ayakları var

• Yetenekli ve kendini geliştirmek için en doğru yere gittiğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Kısa mesafede birden hizlanabilmesi ve ani ters dönüsleriyle adam gecmeyi kolayca yapabiliyor. Dortmund da cok gelisme kaydedecek. Milli takimin yeni kaptani. Yeni arda diyip sacma sapan yorumlar yapiyorlar ama Arda turaninda 5 gömlek üstünde bir oyuncu

0|0
    0|0
  • Abartın abartın :D

0|0
    0|0
  • Çok özel bir yetenek ve tam bir oyuncu yetiştirme kulübüne transfer oldu ciddi anlamda beklentileri yükseltti umarım hem kendi adına hem de ileride milli takımımız için inanılmaz bir oyuncu olur en azından ben inanıyorum.

0|0
    0|0
  • inşallah gelişimini sürdürüp dünya çapında bir oyuncu olur;o yetenek var

0|0
    0|0
  • iyi oyuncu

0|0
    0|0
  • Teknigi iyi ama geliştirmesi gerek :D

0|0
    0|0
  • Dripling yetenek akiyor