Dogru düzgün yorum yapan arkadaslara seslenıyorum . yardım:(

arkadaslar hoslandıgım cocugun arkadasıyla konusuyodum ama fake bı hesaptan. ama cocuk kendı arkadasından bıle pek haz duymuyomus konustu. bende haklısın falan dedım ve cocugun bana yaptıgı seyı anlattım bı arkadasım var senın arkadasın kıza sürekli bakıyomus kızda kendısınden hoslanıyo sanmıs cocuga yaklasmıs ama cocuk ilgisiz davranmış tuhaf yani falan dedım. dırek dedıkı "arkadasın güzel mı ve sarısınmı " dedı (ben sarısınım bu arada cok korktum acaba aklına benmı geldım falan dıye) yok kız esmer falan dedım." bilmiyorum o sarısın hastasıdır link varsa at" falan dedı bende facesı yok dedım. ya sorum su sizce cocuk o arkadasım dıye anlattıgım kısının ben oldugunu anladıgımı yoksa o cocugun baktıgı sarışınlardan sadece bırı oldugum ıcın anlamamıs olabılır mı dıycem ama sızcede aynı anlamıs gıbı konusmamıs mı ? sonucta yakın arkadaslar ve bırbırlerınınde naptıgını bilme ihtimalleri var. sizce anladı mı yoksa öylesıne mı sordu? ya lütfen dogru duzgun yorum yapın nıye fake hesaptan cocuga yazdın dıye sorcaksanız yazmayın

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• anlamıştır yüzde 80.

0|0
    0|0
    • pekı benım ıslettıgımı anlamıs mıdır yoksa benı ,karsısındakı kızın arkadası olarak mı düşünmüştür

• yok ya o kadarda değil

• valla sen öyle düşünebilirsin, bilemem.

Erkekler Ne Diyor 3

• Valla attığı mesajlardan anladığım aklına sengelmişsin. İşlettigini anlamış olabilir.

0|0
    0|0
    • tek sarışın ben mıyım ama baska bı sarısın kızada yazdı mesela o cocuk bıldıgım kadarıyla.

• Kesin demedim zaten eğer senin yazdığın hesabın fake olduğunu anlamışsa sen olduğunu düşünmüştür. Ama en azından sarışın sevdiğini söylemiş buda senin şansın :)

• Anlamıstır eğer olay bu sekildeyse ve yakın arkadaslarsa emin ol paylasmıstır arkadasıyla bu mevzuyu

0|0
    0|0
    • pekı benım ıslettıgımı anlamıs mıdır yoksa benı ,karsısındakı kızın arkadası olarak mı düşünmüştür

• Kızın arkadası oldugunu dusunmustur ama kızın arkadası da olsan senin o kıza, yaklasıp cocugun tuhaf tavırlar sergilediğini anlatmıs oldugunu bilecek. Her türlü yol sana çıkacak yani

• bana çıkacakta işletmiş oldugumu düşünmesınden ıyıdır yınede

• Anlamıştır büyük ihtimalle. Düşündüğünüz gibi o da olsun, bu da olsun mantığında değiliz. Bende de sarışınlara karşı ayrı bir ilgi var, ama şu aralar gözüm birinden başkasını görmüyor. :) Büyük ihtimalle senin çocukta da aynı durum vardır ve ben anlaşıldığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • ama bu çocuk öyle gerçekten o da olsun bu da olsun bir tip yani. bana bakıyodu ben yaklasınca gitti baska sarısın kıza yazdı. hemde kızın sevgılısı varmıs düşün yani cocugun nasıl biri oldugunu. o yuzden anlamama ıhtımallerıde var. butun sarısınlara yazıyosa. sence?

• Ben yine de anlaşılmış olabileceğini düşünüyorum.

• rezalet :D

Kızlar Ne Diyor 1

• çocuk salak değilse bence anlamıştır

0|0
    0|0

• banada öyle geldı ama kızın arkadası olarak dusunmesıde kötü. sankı biliyomus gibi sordu dırek ya sarısınmı ve güzel mı dıye . keske yapmasaydım :DD

• olsu artık olann olmuş :)))))

Yükleniyor...