Bir bakın lütfen ayrılmalı mıyım ne yapmalıyım?

Dün 11. ayımızı kutluyorduk sevgilimle sonra birden tartışma çıktı tartışmaya basladık ama saatlerce mesajdan.sonra bana en iyisi yarın buluşmayalım dedı.Bu arada sevgılım uzakta ve sureklı mesgul oldugumuz için 2 haftada bir görusuyoruz.Sımdı bende ne yapmalıyıım bulusmayıp özlemesını mı bekliyeyim yoksa özlese buluşmak isterdi diyip ayrılayımmı ?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden kavga ettiğinize bağlı.ama eğer buluşmayalım dediyse naz yapıyo.aynısını ben de sevgilime yapmıştım buluşmayalım diye.1gün önce gece mesaj attı hediyeni vermek istiyorum nasıl yapsak diye.bilmem gerek yok falan dedim.o da olmaz özledim dedi ben de yelkenleri indirdim hemen :)

sen akşam ona mesaj at,"yarın buluşacağımız için heyecanlıyım,çok özledim seni" diye.o da hayır buluşmicaz falan derse ısrar etme.o pişman olacak zaten

0|0
    0|0
    • Sımdı normal konusurken bulusmak istediğini söyledi zaten.Siz kızlar çok ilginçsiniz.Yorumun içinde teşekkürler :)

• Evet ya bizi anlamak çok zor be haklısın :) ama imkansız deyil) gördün mü o zaten ölüp bitiyodu buluşmak için)yapan bilir bunu :) mutluluklar dilerim kardeşim

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayrılma bence hemen sonra barışırsınız nede olsa bir bakmışsın alışkanlık yapmış 4 sene geçmiş ayrılıp barışıp durursunuz :)

0|0
    0|0
    • İnşallah dediin gibi olur :)

• Hemen ayrilmak yanliş olur o öfkeden öyle konuşmuştur bence bekle

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...