Türkiye'nin en iyi oyuncusu kim?

beyler size göre Türkiyenin en iyi oyuncusu kim ben fernandes olarak düşünyrm

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Kırmızı ışık ol 24 saat önünde bekliyelim Fernandes

1|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• telefonla çağrı merkezi çalışanı ol,23456781903 dk.beklet bizi Fernandes :))

0|1
    1|1
  • Didier Drogba

1|2
    3|1
  • Bence Şahin K.

0|0
    4|5
  • Drogba- Fernandes

0|2
    1|2
  • Drogba/Fernandes.

0|1
    2|0
  • Drogba,sneijder,selçuk inan,felipe melo,batalla gibi oyuncuların olduğu bir ligde nasıl oluyorda fernandes diyebiliyorsunuz hayret doğrusu.Bu fanatizmin boyutunun açık bir göstergesi olsa gerek

1|2
    1|2
    • bu bizim tercihimiz seni ilgilendirmez oda senin görüşün saygı duyarız

• Neye göre Fernandes diyorsun.En iyi oyuncu statüsüne girmek için neler gereklidir.

Hiç sahada adı duyulmadan görevini layıkiyle yapan bir sürü futbolcu vardır...

Mesela adına göre değil oynadığı mevkiye göre değerlendirelim...

Kaleciler

Defans oyuncuları

Stoperler-Liberolar

Orta saha oyuncuları

Golcüler

Öyle her mevkide oynuyor maşallah ne futbolcu be demekle olmuyor...

Bu takımlar ne futbolcuları heba etti...Düşünün bir kere...

Not:Bayandan bunları duymak garibinize gittiyse.Grib olmayın bu bahar aylarında :))

1|3
    2|5
    • evet Fernandes diyorum bu benim öznel fikrim

• Sorum sadece erkeklere diye birşey göremedim.Ayrıca dikkat et siteye "KizlarSoruyor.com" o zaman senin ne işin var burda.Soruyu erkek veya kız cevaplayacak diye kişiselleştiremezsin.Burası herkese açık biyer.Soru sorarken hiç sadece erkeklere diye bir ibare görüyormusun.Allahın akıllısı dur ya dünyanın en ileri zekalı gerisimi desem acaba..

• görmediysen o snin problemin bişey demiyorum artık sustum

Erkekler Ne Diyor 20

• Fernandes Sneijder Sow Drogba Eboue Melo.. Bunlar Türkiye standartlarının üstünde oyuncular özellikle Fernandes ve Drogba

0|2
    1|0
  • Fernandes izlerken insana zevk veriyor fakat küçük maçların büyük oyuncusu bana göre ligin en iyi oyuncuları Sneijder,Selçuk ,Drogba ve Musleradır

0|0
    2|3
  • fernandes diyenler kafası hoş heralde ben hiç görmedim büyük maçlarda iyi oynadığını anadolu takımlarıyla oynanan maçların yıldızı sadece

0|0
    1|1
  • Fernandes & Drogba

0|2
    1|0
  • mousa sowwwwwww

0|1
    1|0
  • fernandes...

0|2
    1|2
  • kalede muslera

defansta yobo

orta saha bence fernandes değil seçtiğim biride yok ama fernandes oyuncu filan değil ancak yesin içsin gezsin ona kimse karışmasın profesyonel değil bir kere.

forvet bana göre burak ve sow drogba diyenler geçmişine bakıyor biz türkiyedeki performansını konuşuyoruz diye tahmin ediyorum yanlışsa düzeltin lütfen geldiğinden beri kaç gol attı webo onun attığının 2 katını attı o zaman webo 2 tane drogba eder mantıken bakarsan :D

0|0
    1|0
    • fernandes hakkında yorumlarını beğenmedim dediğn gibi bir futbolcu değil ayrıca önemli olan saha içinde performansının nasıl olduğudur gol atmak değil yani

• korner frikik dersen üzerine yok o konuda hiç şüphen olmasın adam penaltı atar gibi korner atıyor o yönünü bende çok beğeniyorum.

• ama sen diyosunki o futbolcu değil yiyo içiyo geziyo yanlış düşünüyosn

• o kadar geri bir ülkeyizki oyuncu derken bile insanların aklına sadece futbol gelio bunun basket oyuncusu voleybol tenisçi dizi oyuncusu var

0|0
    1|1
    • ben altta açıklamada futbolcu ismi verdiğim için öyle yorumlanıyor kardeşim ilgin için saol

• Tabi ki Manuel Fernandes

0|3
    1|2
  • Fenerbahçeli olarak gönül rahatlığıyla söylüyorum Drogba ve fernandes.

0|2
    1|0
  • Emre Belözoğlu ve Arda Turan bence

0|0
    1|4
  • Fernandes..

Umaırm Fenerbahçe'ye gelir..

0|1
    1|1
  • niye sadece beyler ? ben cevaplamıcam ...

0|0
    1|2
  • MANUEL FERNANDES

0|1
    2|1
  • Kalede muslera

Defansta sivok ya da yobo

Orta saha batalla

Forvet drogba

0|1
    1|1
  • Neye göre kime göre? Orta sahada fernandes olabilir ama kalede Muslera. Forvette de Drogba. Bu şekilde bir değerlendirme yapmak futbol bilgim '0' demektir.

0|1
    1|1
  • Bence Kolibali...Kompela ve Misse Misse

0|0
    1|0
  • ilk 11'im defangökhan,yobo,egemen riera ortasaha: meireles selçuk inan sneijder forvet :burak,drogba sow...

0|1
    1|2
  • paplo batalla

0|0
    1|0
  • necati şaşmaz

0|0
    1|1
Yükleniyor...