Lütfen yardim edin artık kilo vermem lazım?

Eskiden bilmiyorum ama fazla toplumda dikkat ceken biriydim ama simdi oyle degil. Bir arkadasim var fizigi cok iyi eskiden yanımda gezdiginde kimse ona bakmazdi simdi ise herkes ona bakiyo cok kiskaniyorum boyle oluncada yanimda fazla özgüvenli oluyor kendini begeniyor. Ben artik zayiflamak istiyorum bu sefer gercekten istiyorum lütfen yardim edin boyum 167 kilom 78 ideal kilom 59 okul açılana kadar sıkı bir planla en az 65 olmaliyim ozellille bacak alt bolgesinin incelmesini istiyorum. Lahana suyh diyetini uygulmami soyluyorlar artik napicam bilmiyorum. Kesin ise yariycak dedigin hareketler tavsiyelerini nedir?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hareket anlamında bişey diyemem ama diet ve spor birlikte olursa etkili olur. Ayrıca çevremden bir kaç kişi Herbal Lıfe ile kişiye özel yöntemlerle zayıfladılar araştırmanı öneririm.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 1.67 boy 78 kilo varsa daha önceden nasıl dikkat çekiyordun acaba?

1|0
    0|0
    • Demek ki fizigimden değilmiş mantık lütfen

• Onceden ayni kiloydum diye bisey yazdigimi göremiyorum uste cikmaya calisma okuda gel

• O zaman kilo aldım yaz ki insanlara anlatabil. Üstte çıkmaya çalışmıyorum, tatlım ben zaten üstteyim.

Erkekler Ne Diyor 1

• dieti boşver ben bir spor dalı biliorm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Lahana suyu diyeti mi nedir oyle diyetler sadece vucudundan su kaybina neden olur zayiflarsin cok hizli zayiflarsin ama sagliksiz olur. Saglikli bir sekilde 2 ayda 10 kilo verirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...