Abisinin eşine yaptıklarını,sevgilimde şimdi bana yapıyor?

sevgilimin abisi ile eşi daha flört ederken abisi bu kızcağıza bayağı çektirmiş bazen yengesiyle böyle dertleşiyorum öyle konusuyoruz falan ne söylesem aynı abiside böyle yapıyodu diyo ya bu kadar benzerlik olmaz herşey ama herşey tıpa tıp aynı yani..anlamıyorum genetiklerindemi var bilmiyorum şimdi yengesi eşinden cok memnun eside cok değişti eski hallerinden eser yok..bunlar zaten 7 sene birbirni sevmisler hic ayrı kalmamıslar ve sonunda evlenmisler..madem abisini örnek alıyo acaba oda abisi gibi düzelirmi sevmediğim bazı huyları var bu yüzden cok kavga ettik ayrıldım hatta eski haline göre yine cok iyi ama bazen cok üzüyo..ve anlamağm neden abisi gibi cektiriyo yani neden onun yaptıklarının birebir aynısını yapıyo ? tesadüf mü özentilik mi? ne yapmm lazm?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• ailede ne görüyorsa onu uyguladıkları için aynı olması normal. biraz değişir ama tam istediğin gibi olmasını bekleme. abisinden daha iyi de olabilir şuanki haline devam ediyor da olabilir. ama iyileşir düzelir umuduyla bakma düzelecekse şimdi düzelsin evlendikten sonra çok geç olabilir:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Özentilik değil tesadüf de değil. Aynı ortam aynı kültür aynı adetlerde yetişmişler ve abi kardes fikir olarak benzer olmaları çok normal

1|0
    0|0
  • Ne yapacaksın ? Huylu huyundan vaz geçmez...Ya bu deveyi güdersin ya da bu diyerdan gidersin...Deve çok..Çobanda çok..

0|0
    0|0
  • Üzüm üzüme baka baka kararır, yani ona normal geliyo yaptıkları...

Sevgilinin abisi ve eşindeki hamur tutmuş...

Acaba sizin hamurunuz tutacak mı orası var işte...

0|0
    0|0
  • Hep öyle derler evlendikten sonra düzelir farklılaşır ama sizde nasıl olur bilemem

0|0
    0|0
  • senınkı tam yılan hıkayesıne donmus ...vala ısn zor zor bı karar yeınde olmak ıstemzdım:P

0|0
    0|0
  • Katranı kaynatsak olur mu şeker? Cinsine tükürdüğüm cinsine çeker.

0|0
    0|0
  • Erkek milleti böyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Abi kardeş sonunda yani çekmiştir . İkiniz birşeyleri halletmeye çalışın tek kendi üzerine yükleme herşeyi oda düşünsün biraz

0|0
    0|0
  • onu bilmiyorum ama kendini ezdirme asla peşinden koşma sakın

0|0
    0|0
Yükleniyor...