Şu ana kadar tatil yaptığınız yerler nerelerdir? Önerirmisiniz?

Birçok insan şu ana kadar farklı şehir ve farklı mekanlarda tatilini geçirmiştir.Yaz mevisimi yaklaşıyor ve birçok insan şimdiden yaz'ın planlarını yapmaya başlamıştır.Tatil için tercih yapamayan arkadaşlarıma yardımcı olmak için şu ana kadar tatilinizi geçirdiğiniz yerleri memun kalıp memnun kalmadığınızı.Tatil için önerebileceğiniz yerleri yazarmısınız.(Fiyatlar hakkındada bilgi verirseniz sevinirim)

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• geçen yaz kuşadasındaydım güzeldi ama otelde değildim

0|0
    0|0
    • Hımm.Yazlıktamıydınız ?

• tm orası da doğru işte de zaten türkiyede 2-3 yaz üst üste otelde tatil yapacak olsam o paraları biriktirir yurtdışına giderim ben

• Hımm.Herkesin bii hayali war demek ki seninkide yurt dışı.Burdanda anladığım kadarıyla keşfetmeyi seven bir bayansın .

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben Karadeniz turu yapmayı planlıyorum ama gitmek isteyenlere Muğla-Datça öneririm (Kara incir tatil köyü)

0|0
    0|0
    • Aklıma kaydettim.Zaten muğlada bir arakadasim war bu sebepten onuda ziyaret etmiş olurum .

Erkekler Ne Diyor 2

• Karadenizi memleketimi sölemiyorum ama tatil olarak öneririm. Ben tekirdağ şarköye(hoşköy) gitmiştim küçük biyer deniz falan var :)

0|0
    0|0
  • hayatımda hiç yapmadım parasızlıktan amk

0|1
    0|0
Yükleniyor...