Bir kız düşünün iki ayrı erkeklede samimi

Ama biriyle birseyler yasamiyor bu kesin.Acaba digeriyle nasil,iliskileri var mi? Kızın omuzuna ,beline ellerini atiyorlar ve kiz birsey demiyor.Kiz mi cok rahat ,yoksa benim sert düşüncelerim mi bu durumu garipsiyor?yani normal mi boyle seyler?Bir de sevgili oldugunu tahmin ettigim cocuk bu kiza birseylerde ismarliyor.Sizce aralarinda bir iliski var mi,varsa nasil?

Not :bahsettigim kisiler 24-28 yaslarinda.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• kız arada..birinden ayrıldımı diğerine gidecek :D ortada kalıcak zamanla ikisiylede ilişkisini kesecek..sora saf bir çocuk bulacak çocukta buraya aynen şu soruyu yazacak " ya ben bir kızı seviyorum ama kızın eski sevgilileriyle bazı şeyler yaşamış acaba ciddi düşünmelimiyim"

0|0
    0|0
    • Malesef.bari kendileri gibi birilerini ulsalar.saf cocuklari kandiriyorlar:(

• ee hayat böyle ne kadar iyi avcı olursan en güzel impalayı kaparsın..ne kadar acemi avcı olursan çer çöp fare neim avlar kendini bişey sanırsın..

Erkekler Ne Diyor 7

• senin durumun karisik bunlar sevgili ama adi konmamis bu iliskinin gibi bir sey bencee uzak dur boyle bir cocukla sevgili olsan bile gene oburude yaninda olucak bir sekilde hisler depresicek obur kizla cocugun ve senden gene ayrilir hic bu sikintiya girmeye gerek yok bence baska birini bulmaya basla.

0|0
    0|0
    • Ya zaten cocuk benden hoslaniyordu ama ben orali bile degildm.yani farkinda degilmis gibi davraniyordum.Sonra umudu kesti herhalde.Ama zaten beni az cok tanir ve onunla ciksaydm da elini bile tutmazdim

• Kız sadece vakit geçiriyor başka birşey değil yani...

Kendide ne yaptıgını bilmiyor gibi, boşlugu dolduruyor gibi bişey...

0|0
    0|0
  • Kız herkes benimle samimi olsun durumunda..Yolun yolcusu olmuş

0|0
    0|0
  • Belki de arkadaslardır ama ben bu kadar rahat arkadaslıgı hiç uygun bulmuyorum

0|0
    0|0
    • Aynen ya .nereye gidiyor ahlaki degerler :(

• kızın rahatlığından ve o erkeklerre karşe yakın arkadaş gibi baktığından olabilir

0|0
    0|0
  • kız kaşarmış derim ben direk.

0|0
    0|0
  • Kız çok rahat, senin düşüncelerin gayet normal, kız dediğin biraz ağar olmalı herkez ile böyle ise, kimse hakında iyi düşünmez

0|0
    0|0
    • Bencede. birde cocuk bunu evine birakiyor .Sonra kizla cocuk borgun samimi,bir gun soguk vs.

• Evet.bunlarin hepsi sözde moderleşme çalismalarinin sonuclari

• Allah günahlarını ısla etsin, erkeklerimiz zaten bitmişler işleri güçleri cinsellik

Kızlar Ne Diyor 1

• kşiden kişiye değişio tabi bnde sınıftaki erkek arkdslarıma karşı pek sıkıntı yapmıorum öle

0|0
    0|0
Yükleniyor...