Sizce neden Fenerbahçe en çok nefret edilen takım?

Bakıyorum Beşiktaşlılar nefret ediyor Gs liler nefret ediyor Trabzon nefret ediyor. Galatasaray Beşiktaş Trabzonda dost takım değil ama en azından Gs bjk ye yenilince üzülmedi çünkü fener şampiyon olamıyor diye tam tersi olup Fenere yenilseydi gs bjk şampiyon olmasaydı Galatasaray taraftarı çok üzülürdü. Bu fener niye 1. nefret edilen takım? ?

0|0
1|13

En İyi Kız Görüşü

• yok öyle bir şey.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye Cumhuriyetinin üstüne, Fenerbahçe cumhuriyetini kurmaya çalışmışlardı bir ara. ayıp yahu..

şike soruşturması sırasında anayasıya değiştidiler sırf Fenerbahçe için hakkatken büyük kulüp.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 12

• Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuranı ,
    Aziz Yildirim , Mahmut Uslu , Emre , Volkan gibi adamları içinde barındırıp 3 temmuz öncesi ve sonrası saha ici ve dışı yapmadıkları olay kalmayıp , parayla saadet arayan takimin sevilmemesi gayet doğaldır
    Nefret olayına gelince sadece fb ye karşı olan birşey yok , su an hicbir takım diğerine tahammül edemiyor

0|0
    0|0
    • Hersene ilk deyiz ya siz kaç senedir 2. olamayan takımsınız sen ilk Serdar Adalıya git hesap sor yarış atının.

• Fenerbahce camiasinin inanilmaz simarikligi yuzunden.

Ha bence Galatasaray daha beter, ama denyoluklarinin alti daha dolu oldugundan bir yere kadar anlasiliyor. Sonucta en basarili turk takimi falan.

Fener'in hakem tarafindan kollandigi sezonlarda bile hakemden sikayet etmesi mesela, simdi bir iki fenerli gelip buna sacma sapan itirazlarda bulunur

0|0
    0|0
  • Biz halk olarak zayıf olandan yanayızdır. Fenerbahçe ise insnaların algısında güçlü takım..

Benim ilk hatırladığım sezon 88-89 sezonudur. O zaman fenerbahçenin 12, GS 6, TS nin 6 ve bjk nin 5 şampiyonluğu vardı. Dön bak o dönemlere her şampiyon olan takım fenerle yarışmıştır. ya da ikinci olduğu sene fener şampiyon olmuştur.

2000 yılı sonrasına da bak 16 yılsa sadece 2 sezon hariç fenerbahçe hep ya şampiyon ya da 2. oluyor. Yani Sürekli tüm takımların yarıştığı takım halinde ama GS'yı Bjk taşı trabzonu ise bir sene 3. bir sene 5. oluyor.

Yani demem o ki takımların fenerle yaşadıkları kötü anıları ve fenerle olan rekabetleri çok fazla. Haliyle buda nefreti getiriyor.

Not: Konuyu Aziz Yıldırıma veya şikeye bağlayacak olanlar için Fenerbahçe aziz yıldırımdan öncede sevilmiyordu. o zaman şimdiki gibi nefret yoktu ama kim şampiyon olmasın diye sorsalar hemen herkes fener derdi. Cünkü biz halk olarak zayıf olandan yanayızdır. Fenerde insanların Algısında güzlü takım büyük takım..

0|0
    0|0
  • Aziz yıldırım gibi bir faktörden dolayı bence

0|2
    0|0
  • çünkü feneri ermeniler kurmuştur klüp logosunda haç işereti vardır sorsan ağaç derler ama aslında haçtır kuruluş renkleri sarı beyazdır ama ermenistan bağımsız olunca ermeni bayrağındaki laciverti almıştır hatta o kadar bağlıdırlardır ki ermenistana türkiye cumhuriyetini tanımayıp kendilerini cunhuriyet ilan etmişlerdir

0|0
    0|0
  • Uno momento karvalyo ti amo senyor. Yani demek oluyor ki;
    Eğer senden nefret etmiyorlarsa, yeterince iyi değilsin demektir...

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım'ın etkisi büyük.

0|0
    0|0
  • Aziz yildirim sagolsun. Butun takim taraftarlarini fenerbahceye dusman etti

0|0
    0|0
  • Çünkü en büyük aşk nefretle başlar birgün herkes fenerbahçeli olucak :d

0|0
    0|0
  • Çünki başka takımlar gelip geçici Fenerbahçe kalıcı nasıl mı Fenerbahçe her sene ilk 2 ya diğerleri.

0|0
    0|0
  • Bak anlatayim, ben Almanyada yasiyorum, genelde biz gurbetciler, Türkiyeden ne olursa olsun onu tutariz, koyu GS oluruz ama BJK ve Trabzon, FB farketmez, onlarin maci varsa ogün BJK veya FB'liyiz.
    Birgün isyerinin yemekhanesindeyiz, GS maci var, karsimda oturan arkadasa, bugün GS insallah alir maci, cevabi "ben FB liyim, yenilseler sevinirim" dondum kaldim, anlamadim, bana acaba gicigi var, giciginami dedi diye..
    Sonrada rasladigim FB geneli hep ayni, ben yinede Yurt disinda FB tutarim ama FB 'lileri buyüzden sogudum..
    Geneldede bu durum hakim herhlade.

0|0
    0|0
  • nefret ülkesi olduk
    neden mi?
    hahhaha
    koltuğa yapışmak

0|0
    0|0
Yükleniyor...