Fitness a başladım moralim bozuk?

Merhaba herkese, Vücud geliştirmeye başldım 4. günüm bugun ama şöle bir sorun var ilk 3 gün ağrılar sızılar oluyodu onlar geçdi ama bugun ise bench press de 10 kg yi kaldıramıyorum kollarım çok zayıf buda benim moralimi bozuyoru parada verdik 65 tl boşa gitcek die kendimi yiyorum lütfen bana yardım edin boy 1.87 67 kg

0|0
319

En İyi Kız Görüşü

• al işte kas yok
    kas kütleni arttır..
    ilkte öyle oluyor
    ben beş kiloyu zorla kaldırıyorum bazen

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Daha çok çok erken. Sakın moralini bozma. Gerçekten çok erken. Bundan 3 ay 6 ay hatta ileride 1-2 yıl sonra göreceksin ki şu anki haline gülüyor olacaksın. Zamanla olan şeyler. En büyük faktör sabır ve doğru beslenme. Gerisi gelecektir. İleride şu an çok zorlandığın ağırlıklarla ısınıyor olacaksın emin ol !

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• fitness zevk işidir eğer cidden kendini fitnessa vermek istiyorsan protein tozu ve iyi beslenmeye bak

0|0
    0|1
  • Çok zayıfsın knk az kilo al 😂

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• hemen 10 kg kaldirabileceksin diye birsey yokki?
    10 olmuyor sa sen de 6 ile basla? niye gitsin paran bosa. bir iki defa sonra 10 kaldirirsin zaten. Demekki kaslar gelisecek iyicene

0|1
    0|0
  • ilk 2 ay falan bench falan bırak. kolların zayıfsa kollarını dumbella falan biraz güçlendirmeye bak. ben 10 sene evvel 1-2 ay falan yaptım vücut geliştirme sonra uğraşmadım bıraktım. 30 kg basıyordum rahat. 1.64 boyum 54-60 arası falanda kilom. yani benchte iş kollarda bitiyor. ilk zamanlarda 4 lü istasyonda arka kol-omuz çalışmasını öneririm. yukarıdan aşağı çekilenden. sonrahafif kelebek (omuz ve göğüs için) önerebilirim.

www.kasgelistirmetv.net/.../...rsizi-202-x-205.jpg

ilk aylarda fazla zorlamanı tavsiye etmem. millete özenipte vücudunu parçalamana gerek yok. sıkılıpta bırakma sakın devam et. değişiklikleri göreceksin. unutmadan protein tozu dahil olmak üzere hiç bir ilaç (hap, steroid, iğne) kullanma. hayırlı çalışmalar kardeşim...

0|0
    0|0
  • Bak bende 1.85 ve 65 kilo başlamıştım. şu an 75 kiloyum ve gayet baklava adonis göğüs geniş omuz sahibıyım yapman gerekn tek şey üstüne gitmek bu kadar basit kanka

0|0
    0|0
  • 10 kiloyu nasıl kaldıramıyon dicektimde 67 kilo nedir lan proteinini vitamini vermedimi annen baban okadar zayıf olunur mu
    kaldırabildiğin ağırlıkla set yapcan artarak gidicen kas oldukça ilk hafta hamlık var ilk hafta alıştırma gibi creatin ve protein kullan fazla abartma o kadar yeter iyi uyu çok kalori al! şeker değil düzgün kalori ! protein de al bodybuilding. com makalelerine bak

0|0
    0|0
  • Ben 1.85 67 kilo. Benc preste bazen 30 bazen 40 basiyom. Ama kendimi zorlamadan en ideali 25 oluyo. Kaldiki ben yeni baslamadim. Sende devam et sonradan acilirsin.

0|0
    0|0
  • REİS bu spor tam bir sabır işi bnde 2 sene yaptım yine başlıcam 6 ay ara verdim. Bnde ilk gittiğimde boş barı kaldıramıydum benchte fakat en son 80 kg ye kadar çıktım ama bu kilolara çıkana kadar çok emek harcıyosun yaklaşık 1 senede 70 kgden 82 kg ye çıktım SABIR! SABIR! SABIR!

0|0
    0|0
  • zamanla herşey. 10 kg derken 5-5 kg mı demek istiyosun?

0|1
    0|0
  • ben 10 kiloyla başlamıştım onu 45 e getirdim 4-5 ayda zamanla oluyor sende vitaminsizmişsin demekki zamanla kas olcak hemen olmuyor :) sabr ile yapmaya devam et formu düzgün yapmaya özen göster ağırlık zamanla oluyor merak etme

0|0
    0|0
  • Sen bırak hepsini beni dinle kardeşim ilk başta sınav barfiks ve mekik gibi kendi vücut ağırlığını kullanacağın hareketler yapacaksın böyle bir kaç ay çalış vücudun geliştikce yavaş yavaş ağırlık altına girmeye başla hemen olucak şeyler değil sabır yoksa hoc başlama.

0|0
    0|0
  • kardeş 4. günde 10 kg kaldırıyorsan daha ne istiyorsun? biz başladığımızda boş kaldırırken bir tarafımız çıkıyodu.

0|0
    0|0
  • zaten hacı ilk senin başlaman hata ilk kollarını güçlendircen ondan sonra başlıcan

0|0
    0|0
  • Daha dur bakalım. bir anda olacak iş değil o.

0|0
    0|0
  • kankı sorun 65 tl ıse ben sana gonderıyım lan :) bunu dert etme ama dırenırsen gecer

0|0
    0|0
  • 60 kiloyum 25 kilo kaldırıyorum kanka :D

0|0
    0|0
    • Zamanla ilk başladığımda bendede öyleydi yıllma devam et. Ufak ufak başla zamanla yükselt.

• fitness falan boşver moruk yak bir cigara

0|0
    0|0
  • ara vericen her gün gitme

0|0
    0|0
  • zamanla bı anda olmaz o ıs

0|0
    0|0
  • ben 72 kiloyken başlamıştım ilk 2-3 gün sadece 2 kilo ile çalıştım sonraki 1 hafta 4 kilo ile çalıştım ondan sonraki 1 hafta 6 kilo ile çalıştım yani zamanla kuvvetleneceksin merak etme sabırla yavaş yavaş

0|0
    0|0
Yükleniyor...