Sizce spora başlamalı mıyım?

Arkadaslar 163 boy 50 kiloyum.
Kilo almak istiyorum.
Eve çok yakın bir spor salonu var.
Kapaliyim ama kapalilara göre spor kıyafetleride var tabi.
Sporla onu tamamlar mıyım?
75-65-92 çok mu kötü.
Bacaklarfalan cok düzgünde omuz alt yapı da biraz var ama kilo olmayınca belli etmiyo.
Bana fikir verin spor yapan yok mu?

0|1
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• 50 zayıf

1|0
    0|0
    • Evet baya :(

• Durmuyo iste diyetisyene gittim. O hevesle yedim o zaman 47idim.53 oldum ama kimse almissin demedi. Diyetisyen ideal 57 sana dedi. Kemikler anca doluyo 55te belli etmeye baslarsin dedi.

• O zaman mecbur alcan

En İyi Kız Görüşü

• Kılon ıyı bence sonra verıcem dıye ugrasırsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sen bilirsin tabiki. Herkes kendi ideal kilosunu en iyi kendisi blir. Spor salonu yakınmış ve sana da uygun. Bence gayet iyi. Başlarsın 1 ya da 3 aylık yazılırsın. Orada hem çalışma programı hem de beslenme programı yazarlar. Son zamanlarda kilo verdiysen zaten daha ilk aydan hemen geri alırsın. İyi olur kısacası.

0|0
    0|0
  • Başlamalısın.

1|0
    0|0
  • Baslama

1|0
    0|0
  • kilon iyi ama göğüs yok

1|0
    0|0
    • Evet her gün rezene iciyorum ama ne fayda :(

• Kızların işi zor ya evleninceye kadar halledersin ama

• off niye bu kadar takıyosunuz..

1|0
    0|0
  • Bilmem.

1|0
    0|0
  • Sooru aksam yap vucudunu yor ama gazla terlemeye dikkat et eve git hemen duş al ve bol yagli nasil desem yag dolu yemek ye ozellikle doymus protein depolari olan yaglar et yagi tereyagi ve mideni cok cok Zorla yemegin bitince direk uyu rahatsiz eder ama katlanacaksin ama karsiligi cok fazlasiyla alirsin

0|0
    0|0
  • bence zayıf kal alma hiç yarın birgün ewlenirsin çocuk filan yaparsın o zaman ototmatikman kilo alırsın şimdi alırsan o zamana duba gibi olursun bide böyle düşün :)

0|0
    0|0
  • başla

0|0
    0|0
  • Kilo alıp napcan alma iyisin sen.

0|0
    0|0
  • ölçüler çok kötü değil kilo almak istiyorsunda yaş kaç

0|0
    0|0
  • kilo neden almak istiyorsun ve spor kilo aldırmaz feet duruma getirir kastan buyutur

0|0
    0|0
  • Takip atar mısın bana

0|0
    0|0
  • Çalış çalışş eri biraz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gebertirim seni millet kilo vermeye calisiyor kafayi mi yedin kolon gayet normal verebiliyosan 2 kilo daha ver zayif demenizi bekliyosun ama o boya o kilo çok bile

1|0
    0|0
    • Canım doğru diyonda benim vücut seklini görsen 45 dersin. Yapılıyım az kemikler falan alt yapı var minnacikta olsa.38 bedeni kilom kaldırmasada vücuduma oluyo.36 da omuz falan olmuyo. Kemikliyim az. Yandan görsen yok dersin.

• Bende 38bedenim ama kilo vermek istiyorum

• Alma bence normalsin

1|0
    0|0
  • spora baslayabılırsınız saglıgınız acısından hem de vucudunuz sekıllenır :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...