Ben bu bacakları nasıl eriticem?

Zayifim göbek felan yok dumduz bir tek bacaklarim yani baldır ve basenlerim çok var. Koşma yürüme dışında evde ne gibi hareketlerle eritirim baldır baseni en kisa surede un tuz şeker kestim tamamen?

1|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• yere bişey ser üstüne sırt üstü yat ve bacak çalıştırma hareketleri yap bu hareketleri internette bir bile bulursun youtube videolarında vs onları izle sürekli hareket halinde tut bacaklarını tüm yağları kırıp parçalaman lazım işin zor ama isteyerek yaparsan imkansız değil

0|0
    0|0
    • Çok zor. hemde bunaldim bıktım artık ya

• Demekki değişmek istemiyorsun kolay bişey değildir kendini yeniden inşa etmek sabırla yapamıyorsan bırak çünkü şunu duyacağız o ağızdan yapıyorum işe yaramıyor vs vs

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• evde o kısımlar için yapabileceğin en güzel şey mutfaktan olabildiğince uzak durmak evet sanırım en iyisi bu :)

0|0
    0|0
  • Therabant bas yastik sıkıştır theraband i dizlerine bagla karnina cek disari cek 3 er set 15 er veya 20 ser tekrar ama surekli yapman lazim ve altin sarısı olucak t band

0|0
    0|0
    • Band nerden bulcam başka yok mu

• herhangi bir medical ciden veya spor malzemeleri satan bir dükkandan alabilirsin 5 10 lira bişey kardiyo ve bunlar dışında yapabiliceğin bişey yok

• kalori hesabı yap günlük kalori miktarının 500 altını al ve evde kardiyo yapabilirsin squad da senin için iyi olur :)

0|0
    0|0
    • Squada ama popo çok buyutuyo diyolar ben kuculsun istiyorum

• :D tamam. o yağı nasıl eritcem ben ya

• Kalori hesabı yap 500 kalori az al ve evde yapacağın kardiyo egzersizleriyle yağları eritebilirsin. Daha da aciyimi 😂

• Kondisyon bisikleti veya normal bisiklet kullanabilirsin hem şekillenir hemde eritirsin.

0|0
    0|0
  • Kardiyo yapacaksın
    ip atlayabilirsin, sporu gün içine yay 1 saat blok spor yapmak yerine aklına geldiğinde zıpla, çök... Amaç nabzı yükseltmek ne kadar fazla atarsa kalbin o kadar kilo kaybedersin.

0|0
    0|0
    • Haklısın ama egzersiz de yapmak lazım

• Egzersiz dediğin kilolu bölgeye yoğunlaşıp ordaki kasları çalıştırmaksa bu pek işine yaramaz çünkü sen daha fazla kalori yakmak için daha büyük kas gruplarını çalıştırmalısın bu da kompleks hareketlerle olur.
      Kas çalışmak kötümüdür değildir ama kısa sürede kardiyo kadar sonuç vermez. Ek olarak yapılabilir

• twerk yap

0|0
    0|0
  • koşmadan yürümeden nasıl olcakki o

0|0
    0|0
  • yağ mı et mi? bacakların neden şiş duruyor

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum hangisi et diyelim etler sikilassa ince durur yağlar erisede

• derini tutabiliyo musun? tutyosan ve kalın sa yağdır ama zarzor tutyosan ve inceyse tuttuğun etdir

• squat calıs?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Acaba

0|0
    0|0
  • Tavada olabilir 😥

0|0
    0|0
    • Yanina da senin erimiş beynin güzel olur

• Benim beynim erimez güzelim sen rahat ol 😉😉sende olmayacak şekilde var çünkü surda bir espri yaptim niye ciddiye aliyosun

• Ip atla

0|0
    0|0
Yükleniyor...