Real madrid'i dun aksam nasil buldunuz?

Bence çok iyidiler hatta fırsatları cömertçe harcadılar mesut çok top ezdi ayrica..siz ne düşünuyorsunuz..

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Katılmıyorum çok iyi oldukları konusunda bir erken gol bulmak için maçın ilk 10-15 dakikasında tempo yaptılar.bir de golü bulmanın verdiği itici güç ile son 10 dakika da iyiydiler ikisinin ortasında hiçbirşey oynamadılar.Dortmund fizik gücüyle oynatmadı ya da.Maçın geneline baktığımızda oyuna sonradan giren Benzema ve Kaka'yı hariç tutarsak hücumda vasatı aşan oyuncuları yoktu ama maçın hayal kırıklığı Ronaldo ve Di Maria idi.

0|1
    0|0
    • Aynen hocam ama bakarsinki hepsi yildiz ama adamlarda muthis istek arzu mucadele hirs var.Ben bunlari gormek istiyorum her macda..pas pas nereye kadar..

• Evet oyle oluyor..musait bir zamanda turkiyenin durumunuda konusalim kardesim hic bir turnuvaya gidemiyoruz rezillik..

• ligimizin kalitesi ile alakalı bir durum bence ligde oynanan futbol böyle olunca bu milli takıma da yansıyor ayrıca bir insanı sırf büyük takımlara karşı iyi sonuçlar alabiliyor diye elle tutulur bir başarısı olmamasına rağmen milli takımın başına getirirsen de olacağı bu.

Kızlar Ne Diyor 7

• Mesut çok kazma adam nan..

Real iyi oynadı ama devamını getiremedi...Ben zaten Dortmund'un final oynamasını istiyodum... Real bu maça kadar hakemlerle geldi tamam dün iyi oynamış olabilirler ama Dortmund finali haketti...

1|0
    0|1
    • Ama şaibeli oldu simdi iki as oyuncusunu aldı münih..

• :D Sadece Tantuni..

• Tamam artik tantuni yapar davet edersin beni minik aslan :-)

• real iyi oynadı,real madrid skoru dakikada değiştirebilecek bir takım.açıkçası sürpriz yapar diye düşünmüştüm.ama ilk başlarda harcadıkları fırsatlar vardı.son dklarda açıldılar ama yetmedi.

0|0
    0|0
    • Renkdass sen bitanesin..bencede oyle higuan yerine benzama oynamaliydi ayrica ronaldo ve mesut gununde degildi hic..

• Bir bayanın avrupa futbolundan bir takımı takip etmesi ve bukadar futbol bilgisi olmasına hayran kalınmıycak gibi değil

• teşekkür ederim

• real madrid bok gibi futboluyla dünya futbolunu si...yor futbolu zevksiz hale getiriyor

0|0
    0|1
  • süperdi bence ya

0|0
    0|0
  • iyi oynadı

1|0
    0|0
  • maçı izlemedim .ronaldo sayesinde sempati duyuyorum real e eminim güzeldi.

0|0
    0|0
    • Benim 3.takımım izlemeliydin heleki son 15 dakikayı bu kadar hırs azim olur takımda hepsi yıldız ama artistlik peşinde değiller mücadele etti hepsi..

• bizimkiler örnek alsın azcık ...

• İlk oyunda da iyi olsaydılar elerdiler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• gayet iyiydi turu haketti aslında

0|1
    0|0
  • ilk golü biraz erken bulsalardı 3 ve 4.gol gelebilirdi

0|1
    0|0
  • ilk golü erken bulsaradı ya da bir 5 dk daha uzatma olsaydı elerlerdi

0|1
    0|0
  • mesut ve ronaldo eğer ramos kadar oynasaydı bırak 3 ü 5 bile olurdu

0|1
    0|0

• güzel elendiler

0|1
    0|0
  • maçın hakkı o değildi. Topu iyi oynayan kazanmıyormuş dün bir kez daha gördük

0|1
    0|0
  • ben dün özellikle Hummels'e bayıldım bir adam ancak bu kadar iyi olabilir İlkay Gündoğanı izledikten sonrada bizim milli takım sorumluları eşşekliklerine doymasın dedim Real Madrid Kaka ile Benzema girince biraz hareketlendi dün izlediğim C.ronaldo beni resmen boğdu futboldan tiksindirdi bir adam ancak bu kadar kötü oynayabilir

0|0
    0|0
    • Evet ronaldo gununde değildi hiç..higuanle baslamasida yanlisdi benzama 11 de olucakdi bnce..

• Real Madrid kendi evinde her takımı rahatca boğabilir,dün biraz becerikli olsalar 5-6 yaparlardı.

İlk macta olayı cok abarttılar.Real Madrid gibi bir takım 4 gol yemicek aga,yese bile karsılıgında en az 3 tane sıkıstıracak.

Yazık Oldu.Münih-Dortmund finali zaten şahibeli.Münih,Dortmund'un en iyi 2 topcusunu simdiden satın aldı,dolayısıyla kupayıda satın aldı.

0|0
    0|0
  • real madrid'in sadece ismi var yoksa kadro kalitesi bayern gibi barca gibi çok iyi değil,isimle her sene yarı final oynuyolar ondan snrada gidemiyolar khedira arbeloa di maria higuain benzema gibi futbolcular realin oyuncuları olamazlar.

0|0
    0|0
    • Evet bencede cogu kez file getirtim konusurken mesut ronaldoyu cikar cok siradan bir takim olurlar..

• ederiz ayıpsın yeterki sen başlık aç D:D:.

• Tamamdirr :-)) hallederim ..

• tek kelimeyle berbat...

0|0
    0|0
  • en kotusu ne oldu bılıyormusunuz 88 dk 2 gol gelıp son anda macı kaybetmesı kotu oldu madrid icin

0|0
    0|0
    • Futbol dostum kazanmak kaybetmek vardir..guzel mac oldu seyrederken zevk aldim Ben sahsen :-)

• ee yani bizde diyoruz ya kaybetmesı kotu oldu kaybetti :D

• Handikap 200 lira attim kazandirdilar. Seviyorum keratalari.

0|0
    0|0
  • Daha fazlasını bekliyordum neyseki karşı taraf biraz şanslıydı, ucuz kurtuldu...

0|0
    0|0
Yükleniyor...