Ben anlamıyorum bu çocuğu... Yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar ya hoşlandığım birivar ama emin olamıyorum onunda bnden holandığına :/ bunların şimdi bir lokantası var bn arada bir giderim oraya bakışırız snra bn faceden eklemek istiyordum caseratimi toplayacalışıyordum bigün çocuğun ablası facede resmimi beğendi snra bnde dedim eklm faceden ekledim işte bana yazdı işte beni 2 kez derneğe çağırdı biri kadınlR günü için 2ciside toplantı varmış die ama bn gdemedim snra knu nerden açıldıysa ck dertlisin die sordu bana bnde evt öyleym dedim oda dediki anlatırsın birgün bnde dinlemek istersen neden olmasın dedim oda tam günü ve saati söylemen yeterli dedi bnde okay dedim ama snra bn gene yazdım ona ama cevap vermedi bn anlamıyorum bu çocuğu biraz yardımcı olsanız

Güncellemeler:
Braz turkcem kotude kusura baakmain:/

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• bence senden hoşlanıo beklemk yerine ona ufak ufak açılmayı dene bnce işe yarar onu kaybetme lokantaya fazla gitme yalnş anlar ve sıkılmaya başlar bırak yolunu gözlesin zoru oyna ama başta açıl sonra kaybeden olurdun ağlarsn

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Sendden hoslanıyor ama cekiniyor

0|0
    0|0
  • sen okay dediysen iş bitmiş:DDDDDDDDDD

0|0
    0|0
  • Senin hakkında kafası karışık face yerine git yüz yüze konuş emin ol daha etkili olacak

0|0
    1|1
    • Estafirullah ne demek

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...