Güzellik ve duygusallık içermeyen son sözleriniz

burda bir ton yorum okudum.o buraya kaçtı,şu kadar yıldır beraberiz sanki sevdiğimin içine bişey kaçtı.vermedim,almadı anasının gö(t)züne kaçtı,ağladım sandım yokluğuna ama meğersem gözüme bişey kaçtı...kaçtı beyler, hanımlar,g*tümüze kaçtı ve söyleyemediniz son sözünüzü,son küfrünüzü...gidene söyleyemediğiniz,söylemek istediğiniz en duygusallık içermeyen son sözleriniz nelerdir?en son lanet okumalarınız ? ona söyler gibi söyleyin bakalım.ben söyliycem gidip sizin adınıza bir ara

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• küfretmedik mal gibi ayrıldık

0|1
    0|0
    • işte fırsat verdik bizde... küfret şimdi en kılcal damarlarına kadar.hem zaten sarfettiğin her söz uzay boşluğunda kalıyomuş,kütle,mütle...gider kulaklarına bir ara

• türk filmi gibiydik anasını satim bu dünyada iyi olunmuyormuş lanet olsun bütük aşk adı altında yaşadığınız çıkar ilişkilerine. ben de çıkarcı olsaydım bu saatte kafamı rahatça yastığa koyup uyuyabilirdim belki

• yanlışlar, doğruya giden yolun adımlarıdır. bir adım daha attın.bi gün varırsın inşallah

Kızlar Ne Diyor 5

• sittir git o zaman.

söylemene gerek yok ben zamanında söyledim zaten :////77

0|1
    0|0
  • benim böyle bir derdim yok

0|0
    0|0
  • nefret ediyroum

0|0
    0|0
  • duygularımla neden oynadın umit verdin geçmişin acılarını bendenmi çıkardın adi şerefsiz

0|0
    0|0
  • şerefsizz !

0|1
    0|0
    • kısa ve baya net

• kaldıki yarın ne olacağın belli olmaz büyük konuşma yine de :P

• çok önce söyledim ben...yarın ne olacaksa da kabulüm zaten.büyüklük doğuya bakıyorsa, ben batıya gözlerimi kapıyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• '' Elveda sevişmesine ne dersin? ''

0|1
    0|0
  • Gelirse ekime kadar gelmezse...

boşlukları doldurun.

0|1
    0|0
    • olmadı bu bence,burda kendini avutma var.avutma kendini,gelmiycek o.iğrençleş biraz.yada iğrençleşsin biraz

Yükleniyor...