İyi bir satıcı olur musunuz ?

Bugün çarşıda giderken engelliler için dergi satan bir bayan beni durdurdu 19 mayıs üniversitesi öğrencisiymiş boş zamanlarında çalışıyormuş öyle tatlı bir dili vardı ki o an cebimde 3 dergi alacak kadar param vardı para çektikten sonra karşıma çıksaydı elindeki tüm dergileri alırdım :D siz peki iyi bir satıcı olabilir misiniz ? insanlarla ilişkiniz nasıl ? Benim insanlarla ilişkim iyi ama onun kadar değil :D

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Ben çok güzel memnuniyet satarım mesela, işim bu.. Adam tatile para bayılmış güler yüzünü bile sömürmek istiyor, hakkı..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sinyal bizim işimiz.

0|0
    0|0
  • biz de böyle bir işe girmiştik. bir arkadaşım sadece bir tane satabilmiş, ben hepsini satmıştım. tatlı dil işe yarar her zaman.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ama satıcı olmayacağıma göre iyi bir satıcı olmasamda olur dflşkdfgld

0|0
    1|0
  • bayan olması mı etkiledi seni ? onu bir erkek satsa niyete bakmadan geri çevirir miydin ?

0|0
    0|0
    • erkek olaydı cana yakın olsaydı 1 tane alırdım yine :D ama bu bayana cebimdeki tüm parayı yatırırım o derece :D ilk defa beyaz tenli biri ilgimi çekti :D

• bugün yüzümde aptal bir gülümseme var karışmayın bana :D

• :D peki karışmıyorum .ama bidaha nasıl nerde görcenki onu

Erkekler Ne Diyor 10

• Bizim ünidenmiş. Ben olamazdım.

0|0
    0|0
  • Ne engellisi ne dergisi ? İstanbulda mı oldu bu olay bilmiyorum ama o dergileri bildiğin merdiven altında basıyorlar sonra da gidin satın diyorlar dostum. Bi daha yutmazsan umarım. Bi de bütün dergileri alırdım diyosun yaa :D

0|0
    0|0
  • Yok la olamam

0|0
    0|0
  • Benide hep çarpıyorlar tatlı dilleriyle :) Engelliler için satılan dergilerde maddi beklentileri yok ama,para karşılığı çalışmıyorlar,paran varsa hep al..

0|0
    0|0
  • Satıcı değil ama reddediciyimdir.

0|0
    0|0
  • seni bile boyar ağaoğluna satarım :)

0|0
    0|0
    • otto ortak olak mı :D :D

• ee sen hep götünü dönmüşsün birader affederlermi ?:))

• affetmediler aga :D :D

• dün bir kız yolda elinde dergiler bişey sorabilirmiyiiim dedi bende hayır dedim o kız olmaya :)

0|0
    0|0
  • İlgi alanımda olan bir şey için gayet de iyi olurum, arkadaşlarım hariç :)

0|0
    0|0
  • satacağım ürüne güveniyorsam satarım..inanmalıyım

0|0
    0|0
  • arkadaş o etkilemiş seni yani iyi satıcı olmakla ne alakası var bunu ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...