Uslan artık deli gönül...

Bir sevgilim vardı , nasıl seviyordum, askere giderken veda bile etmeden gitti bana .

Şimdi nerdeyse bir sene olacak onu aklımdan çıkaramıyorum, yerine başkasını da koyamıyorum, istemiyorum zaten. yorgunum

Deli miyim diyorum önümde kocaman bir gelecek var herşey güzel olacak ? Sonra bir de gelmeyecek olanı hatırlıyorum hayat anlamını yitiriyor. Ne yapmalıyım diye sormuyorum, benim gibi olan var mı aranızda onu merak ediyorum ?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• gelen gideni aratır koyamazsın yerine bir başkasını hoş gelen gidenden daha da iyi olsa, bir bakışı bir sözü yeter gidenin gelen dünyaları feda etsede görmez göz kör olur gidenin arkasından ağlamaktan dğermi bilmem boşa gecen zamana tabi zaman değerliyse onsuz bir hayata gidenin yeri dolar masada olsa gönül de olsa ama hep bir yanın eksik kalır dünyalar da senin olsa

bu sözü bir yerden almadım yaşamışlığımdır anlatılan,şair değilim ama duygularım hep yarım kalan , değmezmiş anladım gidenin ardından, döktüğüm göz yaşı artık ona haram

oda senin onu sevdiğin kadar seviyorsa sakın bir yanlış yapma bekle bakalım askerliğinin bitmesini ha gelincede aynı tavrı olursa sal çayıra mevlam kayıra hemcinsim için söylüyorum bu sözleri doğru ama bakalım o gerçekten senin için doğrumu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yeter gönül, yeter senden çektiim

Avuca sığmadın, ele sığmadın

Senelerdir gözlerimden döktüğüm

Yağmura sığmadın, sele sığmadın.

1|0
    0|0
  • biri gider biri gelir, hayat böyle... başka birini bul.

0|0
    0|0
  • Vardıda geçti artık...

0|0
    0|0
  • Hayatını anlamlı kılmak için yeni aşklara yelken açmalısın.

0|0
    0|0
  • Illa ki vardır ama unutma sen onu seviyorsun peki ya o seni eminim artık unutmuştur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben de senin gibiydim. askerden gelmesine 1 hafta kala ayrıldı. zor oldu. yerine koymak istemedim, acısını doya doya yaşamak istedim yaşadım da. sonra defalarca geri dönüşleri oldu.. hepsinde en başa döndüm. bir yerden sonra bitiyor.. yenilmediğim gün onu unuttuğum gündü. zafer benim olmuştu :) önemli olan o geldiğinde yenilmemekti yapmıştım.

şimdi hala kimseyle beraber değilim, kalbim acıdı kırıldı, ve yalnızlığa alıştım. şimdi bir süre daha istemiyorum kimseyi.yorgunum :)

ama geçecek inan ki. zaman lazım. ne kadar oldu ?

0|0
    0|0
  • değmezmiş anladım gidenin ardından

0|0
    0|0
  • Ah canım benimm .. aşkta böyledir insanı mum gbi eritir senin ruhunla beslenir.. Unutmayı dene yenı ortamlar yenı aktıvıteler nekadar yogun olursan kafan mesgul olursa unutmasanda alısırsın yokluguna ..

0|0
    0|0
  • takıntı yapmışsın.

0|0
    0|0
  • onu özlüyosan sen ara yazık sana bak kaybedecek ne varki keşke demekten iyidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...