Alman panzerlerini durdurabilecek bir güç var mı bu turnuvada?

Dünya kupasında durdurabilen olmadı, Euro 2016 da panzerleri durdurabilecek bir güç var mı sizce?
Bugün antreman havasında oynadıkları maçta 3-0 galip geldiler, zaten şuana kadar kendilerini hiçbir maçta sıkmadılar, potansiyellerini ortaya koymadılar.
Sanırım aynen dünya kupasında olduğu gibi, hiç zorlanmadan kupayı alacaklar.
Siz ne düşünüyorsunuz?

1|1
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• Tüm maçları izledim. Evet Almanları durdurabilecek bir güç yok gibi görünüyor.
    İzlediğim her maçta her takım çok büyük zorluklar ve sıkıntılar yaşıyor, son saniyelerdeki şans golleriyle sonuca gidiyor ama Almanlar seninde dediğin gibi, sanki antreman yapar gibi rahat bir oyunla kazanıyorlar.
    Kesinlikle sana katılıyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır yok, en azından şuana kadar yapılan maçlarda, Almanlarla baş edebilecek bir performans ortaya koyabileni görmedim. Seninde dediğin gibi, büyük olasılıkla dünya kupasının bir benzeri olacak gibi duruyor.
    Merak ediyorum, dünya kupasında Brezilyanın başına gelen, acaba bu turnuvada kimin başına gelecek. Yani acaba Almanlar hangi maçta gerçek güçlerini tam olarak gösterip, öyle acımasızca hezimete ugratacaklar :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Fransayla beraber iki favorimden biriydiler. Tas gibi takim kurmuş adamlar. Hala gol yemediler

1|0
    0|0
  • Yokk

1|0
    0|0
  • Kesinlikle durdurabilecek bir güç olduğunu düşünmüyorum mükemmel bir takım.

1|0
    0|0
  • belki ispanya

1|0
    0|0
  • tabikide yok, almanların disiplinine hitlerden bu yana hayranım,
    onlar her konuda en iyisi. lakin müller vazgeçilmez değil çıkması lazım

1|0
    0|0
  • Ev sahibi olduğu için Fransa. Oda zor tabi. Almanya açık ara çok iyi oynuyor

1|0
    0|0
  • bir İtalya var gibi bence oda %30 şans veriyorum ;)

1|0
    0|0
  • Almanyada yasiyorum. Ve bu senede yok gibime geliyor diyorum :/
    Adamlar takir takir oynuyo

1|0
    0|0
  • zayif takimlar ile oynadilar hep hele bir guclu rakipte gorelim yapabilecekleri nedir Ama yine cekilinecek bir takimdir o ayri 😊

0|0
    0|0
  • Almanya favorim benim

1|0
    0|0
  • İspanya bir ihtimal. Fransa, Beçlika, İngiltere asla durduramaz

1|0
    0|0
  • İspanya, Fransa, İtalya ve Belçika. Bu dört takım da Almanya'yı yenebilir. Biraz da şans işi bu tabi.

0|0
    0|0
  • İspanya-İtalya galibiyle oynayacaklar o maçta göreceğiz gerçek performanslarını.

0|0
    0|0
  • Zor durdururlar ama almanya futbolcularinin cogunu baska ulkelerden almis ornek : boateng ganali podolski polonyali mesut turk falan iste

0|0
    0|0
  • Belli olmaz o işler

0|0
    0|0
  • Türkiye turnuvada yer almadıktan sonra hangi takım ne yaparsa yapsın, umrumda değil.

1|0
    0|0
  • Horozlar durdurur

0|0
    0|0
  • Ispanya durdurur.

0|0
    0|0
  • Almanya karma (devşirme) bir takım.
    Saysan 2 tane Alman futbolcu anca vardır takımda.

1|0
    0|0
  • Varda zor

0|0
    0|0
  • Benim favorim fransa her zaman 👍

0|0
    0|0
  • Belçika kapışır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • ingiltere sampiyon olur