2 sn okuyup yorum atın lutfen onemlıı

eski sevgilimi arkadasımın telefonundan aradık işte sana ayşeyi ayarlıyalımmı dedik şans eseri ayşe diye birini tanıyomus yok dedi sonra kapadık telefonu mesaj attı yarın senı caldırırm ara ayşe hakkında bişey sorucam dedi sizce yarın arkadasımı caldırdıgında onu arayıp ben konusıyımmı :D:DD: ? evetse neden hayırsa neden

çünkü söyle bir durum var benım kankalarımada idil dershaneden neden ayrıldı dershaneye geldiğinde konusucam o iyi mi filan diyomus

ve açıkcası bende onu cok ozledım ve geri istiyorum.

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• O değilde sen şimdi derhane de okumuş birisin öyle mi? Bu yazı ne arkadaş sen facia mısın yaaa? Yazık babanın parasına ki okutmuş seni.. Akıcı ve düzgün yazmayı öğrenemedin mi?

0|0
    0|0
    • niye cinslik taslıyosun işine bak

• Kes sesini sende terbiyesiz edepsizzzzzzzzz

• diyeene bakkk

Erkekler Ne Diyor 9

• Sen konuşma. Bakalım Ayşe hakkında neler dökülecek bu arada tl yüklesin hattına fakir :) Çaldırdığım da araymış :)

0|0
    0|0
  • Gizlilik kalmadı bknz: idil :D

O bir yana sen konuşursan çok bozulacağı kesin ve sen bozulduktan sonra üzerine gidersen daha kötü olabilir, şakacı takılsan daha beter olur, hani herşeye hazırlıklı ol :/

1|0
    0|0
    • evet idil :D:D:D neden bozulur ki

• İş işten geçmiş, yap yapacağını, Gazan mübarek olsun paşam :D

• sağoll :D

• 2 saniyede okuduğum kadar ki kısımda soru yoktu malesef

1|0
    0|0
  • senide ayşeyide idilide götürür bu çocuk sen sorudan bahsediyosun kafanız hiç basmıyor kendinizi kullandırmayın

0|0
    0|0
  • 8.sınıfta kızdan ayrıldım o da bana aynı numarayı yapmış haberim yoktu tabi kızla konusmus seni sevio volkan diye kız aşık oldu o sebeple 3 yıl çıkmıştık aramızı yapmıştı istemeden sonra çok bozulmuştu :D

0|0
    0|0
  • Eski sevgilini boşver gitsin , çoktan unutmuştur seni belkide

0|0
    0|0
  • çucuk aşkı bunlar hadi abim sen kapat pc'yi otur yemek kitaplarına bak .

0|0
    0|0
  • Bişey Anlamadım :D

2 kere okudum hemde :)

0|0
    0|0
    • ya diyorumki eski sevgilimi aradık ayşeyle aranızı yapalımmı dedik oda yok dedi kapattık sonra mesaj attı yarın çaldırırım ararsın ayşe hakkında bişey sorucam dedi bende diyorumki yarın bunu aradıgımızda ben konusıyımmı telefonda

• çok sağol ya :)

• Rica Ederim..Hoşcakal :)

• Ortaokuldaki kızlar bile yapmıyor artık senin bahsettiğin şeyi.

Geri istiyorsan, doğru düzgün konuşup söyleyeceksin. Böyle salak salak şeyler yapmana gerek yok. Bazı kızlar harbiden sa...

0|0
    0|0
    • salak salak değil ki sana oyle gelıyosa napıyım

• Sana normal geliyorsa ben napayım.

• tamam

Kızlar Ne Diyor 6

• İşletmeyin kısslar şaka yapalım derken kaka olur :)) bence durumu düzelt aradıgnda evt sen konuş izah et oarada konusursunz zaten senıde sormuş iyimi diye yerinde olsam itiraf ederdim seni çok ÖZLEDİM derdim :) şaka yaptık sana dersınz

0|0
    0|0
    • hahah sağol tamam eğer yerse dicem :D

• herşeye hazırlıklı ol

0|0
    0|0
  • Bence konuşma

0|0
    0|0
  • konuş bir döt olsun ;:D

0|0
    0|0
    • hahahahha :D bende oyle dusunuyodum

• sen kaç yaşındasın bu şekılde onu daha çok kaybedersın bılmıs ol .. deneme bıle ..

0|0
    0|0
    • 18, neden öyle dusundunuz ?

• peki sağol :)

• Birşey değil tatlım..

• sen konus ama once ayşe hakkında bilgi alın sonra ben idildim de filan

0|0
    0|0
Yükleniyor...