Faturalı bir operatörün borcunu ödemeden başka operatörün faturalı hattına geçilebilir mi?

vodafone hattı olan bir arkadaş borcunu şimdilik ödeyemiyor, 1 ay içinde ödeyecek ama bu sürede hattı servis dışı oldu. şimdi aveanın faturalı hattına geçse hat açılır mı? teşekkürler..

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba maalesef geçemez, numara taşıma yönetmeliği gereği, taşıma yapacak kişinin borcu bulunmaması gerekir. Şöyle demek gerekirse neden sizce bir hafta veya 15 gün sonra hattın aktif oluyor, bunlar araştırılıp daha sonra geçiyorsun. aynı bankacılık sistemi gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Böyle birşey mümkün olamaz. Olsa bile diger öperatöre borcunu ödemezsen katlanır cogalır. Yeni abone oldugun yere borcunu bile ödemeyebilirsin. Bu kadar birikmiş borc nedir anlamadım ?

Yarın evine bir mektuop gelir merak etme

0|0
    0|0
  • Malesef öyle bir şey olmuyor borcunu kapatmadan başka bir hatta geçiş yapamaz ve ödenmediği taktirde haciz faiz işliyor..

0|0
    0|0
  • Faturalıysa kaçamazsın. Haciz gelir. Dağ gibi büyür borcun.

0|0
    0|0
  • Borcunu ödemeden geçiş yapamaz.

0|0
    0|0
  • sen en güzeli dumanla haberleşmeyi dene :P

0|0
    0|0
    • yok kuş uçurma yöntemi daha iyi.ben değil bir arkadaşım benim hattım faturalı değil..

• önemli değil canım nolcak fikrini söyledin.bu kadar küçük şeylere kırılcaksak daha büyük olaylarda naparız di mi ama:))

• Bence o borç senin zaten bu gibi şeyler hep arkadaş olur nedense 😯

• sakın geçme şuanda kullandığın numaranı bile kullanamazsın..:)

0|0
    0|0
  • Turkcell faturali hatta borcu olan baska
    yeni turkcell faturali hat alabilirmi

0|0
    0|0
  • geçilerbilirdi, ama son zamanlarda ortal bir tadabase yapmayı planlıyorlardı

0|0
    0|0
  • o borcu ödemeden şurdan şuraya bırakmazlar adamın ciğerini sökerler valla :)

0|0
    0|0
  • o borc odenmeden bısey yapamazsın ayrıca odemek zorundasın hacız bıle gelebılır

0|0
    0|0
    • sağol.

• zor durum ama borc alıp odesın bır dahada faturalı hat degıl konturlu hat alsın faız ıslerse zor olur o 154 lıra bıranda 1000 lıra olur

• evet haklısın söylerim.

Kızlar Ne Diyor 4

• YAZIŞMALARI OKUDUM İLGİMİ ÇEKTİ. BEN VODAFONE FATURALI HAT KULLANIYORDUM. 41 LİRA KALAN BORCUM VARDI. BUNA RAĞMEN FATURASIZ HATTA GEÇİŞ YAPTIM. HATTA KONTÖR YÜKLEYİP KULLANDIM. SONRA ANİ Bİ KARARLA TURKCEEL FATURASIZ HATTA GEÇTİM. VODAFONA KALAN BORCUMU ÖDEMEK İSTİYORUM FAKAT OPERATÖR DEĞİŞİKLİĞİ YAPTIĞIM İÇİN BORCUMU GÖREMİYORUM NE YAPMAM GEREK Bİ FİKRİNİZ VAR MI?

0|0
    0|0
  • borcu ödemeden açılmaz

0|0
    0|0
  • Asla geçemez . ve hatda açılmaz. (kesin bilgi)

0|0
    0|0
    • yani borcu ödeyip vodafone hattını kapattırsa ancak aveaya geçebilir yani teşekkürler.

• aynen öyle.

• numarasını taşımadan yeni faturalı bir numara alabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...