Barfiks nasıl çekilir?

Barfiks nasıl çekilir?

0|1
2|25

En İyi Kız Görüşü

• Nasil anlatayim burdan. Once altina sandalye falan koy onun yardimiyla kollara ve karnina yuklen cek. Alisana kadar oyle yap sonrasi gelir. Isi bilen biriyle calismani oneririm tek yapmicaksan

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Asılıyon kendini yukarı çekiyon işte :D

0|1
    0|0
    • Aaa kardeşim ben bunu nasıl düşünememiştim çok sağol Allah razı olsun tuttuğun altın tutamadığın elmas olsun.

• Soruyu çok yanlış soruyorsun be kardeşim napayım yani yazasım geldi :p Önce şınav çekerek kollarını alıştır sonra asılı durmaya çalış , 1 yap 2 yap 3 yap derkeenn 15-20 yapacak duruma gelirsin

Kızlar Ne Diyor 1

• Tutarsın direği, çekersin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Ilk kez mi deniyeceksin puf noktasi sirti kullanmak kollari degil ayaklari doksan derece arkada olucak sekilde kir ellerini omuz hizasinda bari kavra icerden kavra daha guclu olur bel ve koldan ayni anda gucu ver kendini cek hizli cek cenen bari gecince yavasca kendini asagi birak o arada sirt kaslarini sık

0|1
    0|0
  • En az 1 kez kendini yukarı çekemiyorsan, kendi başına barfiks sayını geliştiremezsin. Bir partnerin olmalı. Sen ayaklarını arkada birleştirdiğinde bileklerinden tutarak senin kilonu çalacak ve çekmene yardım edecek. Bu şekilde arttırabilirsin. Ama kendini 1 den fazla kez yukarı çekebiliyorsan, her gün düzenli olarak çektiğin taktide sayın artacaktır.

Ben şu anda geniş tutuş 30 kere çekebiliyorum. Takıntı haline getirip her gün çekersen sayı artacaktır. İlk başlarda da yukarıda yazdığım yöntemi kullanıyordum

0|0
    0|0
    • Kardes sandalye boşuna mi var buddy ye gerrek yok

• @w8forrme Ben kendi kullandığım ve müthiş fayda sağladığım yöntemi önerdim. Sandalye kullansaydım onu önerirdim

• Ne farki var ki ayni mantik once cekebildigi kadar sanndalyesiz sonra uzak sandslte tek ayak

• Herşey sırayla. İlk basta asılı kalmayı dene. 10sn, 20 sn, 30sn, bu sayede önce parmakların güçlenir. bunu 1 gunde yaptim bitti deme. 1 haftaya yay.3 4 set yap en azindan. Sonra altına sandalye cekerek tek ayaginla YARDIM alarak geniş tutuşlu barfiks yap. Hareketin negatifini yavas yapman guclenmene faydali olacaktir. Sonra ileri seviyelere geçebilirsin. You Tube'da GENÇ VE FİT kanalına gir. Barfiks konusunda birçok video mevcut. (Sana bir tavsiye barı yumruk sıkar gibi değil kanca şeklinde tutarsan daha rahat yaparsın. yani baş parmağın serbest )

0|0
    0|0
  • once usrt kol ardndan omuz calişilir
    omuzlarda arka kollarda guc saglanınca

barfix cekilir yoksa max 3

0|0
    0|0
  • Barı tut kendini çek

0|0
    0|0
  • Kardeşim düzenli olarak spor yap mesala sabah kalk 30 dk koş her 5 dk da bir 10 tane sırnav ve mekik çek ve en birde arti olarak el grebi al bileklerinı calistirman gerek beslenmene dikkat et daha çok Protein ağırlıklı beslen

0|0
    0|0
  • Kardes bu kondisyon ve kol isi ben askere ilk gittigimde 2 cekiyodum donerken 35 cekerek geldim inat ettim millet cift kol 10 zorlanirken ben tek elle 15 cekiyodum inat isi bu vucudunu zorla.

0|0
    0|0
  • Youtube'dan baksana.

0|0
    0|0
  • Sorduğun iyi oldu bende bilmiyorum hiç 😂
    Igrencapacheçikoo adlı üyeyi dinle bence 😊

0|0
    0|0
  • yardımlı çekerek başla

0|0
    0|0
  • kollar havaya kalkar ayaklar yere halay duyunca oynar

0|0
    0|0
  • boyundan biraz uzun bir çubuğu iki elinle omuz hizasında düz bir şekilde tutuyosun kendini tamamen yukarı çekip tamamen aşağı gelene kadar yapıyosun

0|0
    0|0
  • Çekilmesi gerektiği gibi B)

0|0
    0|0
  • Demire aslılıp kafanı demirden ykarı çıkıncaya kadar kaldır sonra bırak ve yine kaldır (x5)

0|0
    0|0
  • yukarıdan bir cisme tutun kendını kaldır ıste :S

0|0
    0|0
  • Ben Günde Geniş kol 20 Çekiyorum..
    Dar kol Kola vurur Geniş Kol sırta vurur , Dar kol ise Üst bilek..

0|0
    0|0
  • belden vurarak yukarı çek kendini

0|0
    0|0
  • Nizami çekilir

0|0
    0|0
  • cavuş tokatlar gibi

0|0
    0|0
  • Barfiks elle cekilir 31 de oldugu gibi elleri kullaniyoruz

0|0
    0|0
  • Kartal tutuşu şeklinde

0|0
    0|0
  • Harp okulu veya astsubay myo mu kardeş hayırdır? Bende aynı dertten müzdaribim...

0|0
    0|0
  • Vücut geliştirme salonuna gitmelisin. Bizim hocamız tek elle bile çekiyodu. Ama bu tabi işi çok ilerletmiş kişilerin işi.

0|0
    0|0
  • Çekerken zorlanıyormusun bunu mu kastediyorsun ona göre yanıtlayalım?

0|0
    0|0
Yükleniyor...