Rezilliklerinizi, itiraflaarınızı alalım bakalım:)

cok rezil oldugunuz , cok güldüğünüz an'larınızı ya da itiraflarınızı anlatın dökünn içiniziide azcık gülelimm

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

• tanıştırıyım bu benim hayatımda yaşadığım en rezil olay ben bunu bu sitede sordum link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Barın birine gitmiştik teraslı bir yer içerisi dolu dışarıda da projeksiyondan maç izleyen bir sürü insan var sigara içmek için terasa çıkmıştım içeride yasak olduğundan içerisiyle teras arasında boydan boya sürgülü cam kapı var neyse içeri girip biraz daha vakit geçirdikten sonra tekrar sigara içmeye çıktım ve o cam kapı kapanmış bende lavaboya kesitrmeden gideyim diye o cam kapıya kafamı çarptım hemde yüksek bir hızla dışarıdaki ve içerideki herkes bana baktı güldüler bende güldüm ama o hengameyle acının farkına varamamışım burnumun üstü yarışmış gece boyunca kanadı :D Barın sahibi bana "ilk sen değilsin sen yine iyisin bir kaç defa camı kırıpta içeriye girenlerin olduğunu"söyledi.

1|0
    0|0
  • Üsküdarda koşarken takla atmıştım sonra ayıp olmasın diye kıvrandım ah ayağım vah ayağım diye kimsede noldu la demedim moron gibi geçtiler yanımdan.çindeyim sandım:/

1|0
    0|0
  • şöyleki benim yaşadığım değil ama tanık olduğum bir olay arkadaşımla bir cafeye gittik ve üst kata çıktık üst katta bir çift vardı ve bizi görünce oynaşmalarını kestiler çocuk lavaboya gitmek için aniden kalktı ve şeyiyle vantilatörü devirdi sonra tabi vantilatörümü kaldırsın kenedenimi saklasın bir gelgit yaşadı ve genç kızlar gibi lavaboya koştu :D :D .D

1|0
    0|0
  • Sınıfta yazı yazarken hocam arkadan yumruk atmıştı bende refleks olarak anasına küfür ediyodum az kalsın

1|0
    0|0
  • Dersanede hoca değişik bir soru çözdü. Ben de galiba sesli düşünmüşüm. Yanlışlıkla 'ebesinin a*ı yani.' dedim. Millet döndü bir bana baktı. Sonra ardından gürültülü bir kahkaha.

1|0
    0|0
  • Cevap vermeyeceğimiz soruyu nasılda biliyon :D

0|0
    0|0
  • 5.sınıf daydım bir arkadaşım sinirlendim küfür ettim o arada herkes sustu benim küfür olduğu gibi duyuldu

0|0
    0|0
  • Zaman, her şeyin doktorudur; saat ise hemşiresi :D

0|0
    0|0
  • bisiklette ön kaldırayım derken tepe taklak düşmüştüm

bide akraba kızıyla yaşadıklarım var olamazzzzzzzzzzzzzzzzzz

0|0
    0|0
  • git kendine başka şaklabanlar bul nekadar ukala ve iticisin

0|0
    0|0
    • tesekkur ederım o senin ukalalığın ve iticiliğin. cevap vermek zorunda değildin

• incilicek bir durum yok herkesin düsünceleri farklı, saygı duyuyorum:)

• ok aynı frekanstayız unutalım gitsin

• aha bu sene üniversitede fermuarı açık çıktım tuvaletten ama rezil olmadım :D :D

0|0
    0|0
  • siz siz olun toplum içinde gaz çıkarmayın:)

0|0
    0|0
  • ilkokulda altıma yapmıştım sınıfımdaki kızlar gülmüşlerdi sora annem gelmişti altımı değştrip dahada bir yerin dibine girmiştim kjjhsdfj

0|0
    0|0
    • aman ilkokulda ne olucak:D

• çok kötü yerin dibine girmiştim ama aradan 15 sene geçti faceimde o kişiler var ama unutmuşlardır olayı :))

• ee tabikii :D

Kızlar Ne Diyor 4

• sevgilimin onunde arkadasım kafam vurmustu

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum :D

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorummmmmm

0|0
    0|0
  • bir sabah akşamdan kalma bir halde uyandım. yanıbaşımda duran kültablasının kokusu öyle rahatsız etti ki aldım elime döktüm bir poşete kapının önüne bırakmak için apartmana çıktım. poşeti bırakıp geri döndüğümde kapı duvardı. o kafayla kapının kapandığının farkına varmamışım. ve üstelik üzerimde sadece t-shirtüm vardı. aklım başımdan gitti resmen. Allahtan karşı dairede kızlar kalıyordu da onlara girip çilingiri arayabildim

1|0
    0|0
Yükleniyor...