Süt kilo aldırır mı?

Arkadaşlar bir süredir diyetteyim bazen acıktığımda süt içiyorum. Süt kilo aldırır mı mesela ara öğün olarak günde 3 bardak süt içsem bana yararı mı olur protein açısından yoksa kalori olarak fazla mıdır?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• süt kilo aldırır diye bişey yok önce onu bir geçelim :D kilo almak nedir onu konuşalım sen boyunu yaşını kilonu hesaplayıcıya girdiğinde kalori miktarın atıyorum 2000 çıkıyorsa günlük kalorin sen 2500 yersen günde kilo almaya başlarsın sütle onla bunla alakası yok protein açısından süt iyi olur ancak fazla içilmesi durumunda belki alerjiye sebep olabilir tadını kaçırma fazla içme yani :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sut bir diyet icecegi degil evet kilo aldirir. Ligt sutler var ama onlarinda besin degeri yonunden zayifligi var

1|0
    0|0
  • süt kilo aldırmaz, için
    www.milliyet.com.tr/.../

1|0
    0|0
  • Günde 3 bardak süt içersen akşama tuvaletten çıkamazsın, ayrıca o kadarı yağ yapar

1|0
    0|0
  • gunde 1700kaloriden fazla tuketme kilo verirsin

1|0
    0|0
  • Süt kilo yapmaz ama bir tuz kadar su tutar bu sana kilo almış hissi verebilir.

1|0
    0|0
  • evet hazmı en zor besinlerden birisidir

1|0
    0|0
  • Aldırmaz verdidir diye biliyorum

1|0
    0|0
  • Hayir aksine verdirir.. cildide genclestirir

1|0
    0|0
  • bnce aldırmaz çünkü bndeki diyet listesinde ara öğüün olarak var

1|0
    0|0
  • Kalori değeri çık düşük değil sütün aşırıya kaçma.

1|0
    0|0
  • önce besinleri ayır kardeşim. süt kalsiyum içerir sıkıntı yok yani

0|0
    0|0
  • Sütün aslinda genel olarak zarari var cünkü normal insan gidasi degil, inek yavrusu icin.. Cocuklarda astim, ortakulak iltihabi ve nefes darligi yapabiliyor, bazi insanlarda alerji yapiyor.. Düsünüldügü gibi kemikleri güclestirmiyor, aksine kemik erimesine sebebp oluyor, Kansere sebep , ölme rizkini yükseltiyor..

Ayrica süt hem yagli, hem kalorili, üstelik kilo aldirir... Haftada 1 bardak fala neysede, günde 3 bardak icmeni tavsiye etmem..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Süt kilo aldırmaz tabi çok içersen aldırır. Benim diyetisyenim bana bir ara öğün olarak bir bardak süt vermişti. Lakin 3 bardak süt (Tam yağlı olarak değerlendirirsek) bir su bardağı 200 ml tam yağlı süt 128 kalori bundan 3 tane içersen 128x3 = 384 kalori. 384 kalori bir ara öğün için fazla kilo aldırabilir. Ama bir ara öğünde bir bardak süt yeterlidir.

1|0
    0|0
  • En fazla kansızlık yapar onun dışında sağlıklı

1|0
    0|0
  • Süt yağlı fazla içersen aldırır tabi

1|0
    0|0
  • Yağli süt aldırır.

1|0
    0|0
  • Uc bardak fazla gibi ya