Çocukken aile bireylerinden biri aradığında arkadaşlarınıza nasıl şakalar yapardınız ? :))

var mı hatırladığınız şakalar ?

(not: şıklarım çok uzun oluyomuş şikayet var o yüzden şıksız yaptım)

lütfen şıklara yoğunlaşalım hepinizi seviyorum hepinize +1 :))

-Susun lan annem arıyor

-Efendim Anne ?

+Elinde ki sigarayı bırak

+Biraları getirsene olum

+Kanka ateşi ver ateşi

-ALO Anne valla arkadaşlar şaka yapıyor

+Esrarı nereye koydunuz lan

-Ananızı avradınızı onun bunun çocukları! :)))

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• ders verdiğim çocuklar var. biriyle dersteyken erkek arkadaşım aradı dedim dersteyim; yanımdaki fırlama 'miii acabaaa?'' dedi. Sevgilim de bana bin tane trip yaptı sen nerdesin diye afadsgdffsa

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben böyle şakalar yapmadım bana yapanda olmadı :S

0|2
    1|0
  • bana hiç böyle şakalar yapanlar olmadı :) ben ne biçim ergenmişim ya :) süt kuzusumuymuşum :))))))))))))))))))))

0|1
    0|0
  • -Bıraksana elindeki sigarayı

-Birayı bitirme bana da bırak biraz

-Sevgilin geldi

-Matematikten 30 alman kötü olmuş

0|1
    0|0
  • Bunlar bana yapılanlar :)

- aşkım yavaş biraz

- biralar nerde lan

- ahh ohh diye sesler çıkaranlarda vardı

Öküzler ya :D

Bende tabii yukardakilerin hepsiini kendi anneleri aradığında iletiyordum :)

0|1
    1|0
  • Ahahah yapmazmıydık :DD

0|1
    0|0
  • bira şişelerini oraya koyma dedim sana :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Şimdi liseye geçtiğimde annemden haftalık 70 - 80 alıyordum tabi 3 gün sonra tekrar istiyordum birde okuldan bir şeyler bahane ederek katlardım parayı, durmadan gezip, tozma ve alkol peşindeydim sadece bakkaldan aldığım içki parası günlük 30, 40 olurdu, tabi doğal olarak bir süre sonra ağızdaki alkol kokusunu geçirme yöntemleri etkisiz oldu annem tahmin edeceğin üzere nasıl bir alkol sevdalısı olduğumu anladı, şimdi benim nasıl birisi olduğumu az çok anladığına göre geçiyorum;

Annem ikide bir arar, ses tonuma bakar, yine içtin mi ? diye sorar, alışkanlık oldu zaten.

1. Annem aradığı zaman susun lan susun annem arıyor derim, o sırada telefonla konuşurken annemin efendi diye bildiği arkadaşlarım yüz bulduğundan abla (...) yine içiyor derler, oda doğrumu söylüyorlar ? diye konuya giriyor.

2. Bu dahada inandırıcı, yanlışlıkla olmuş imajı veriyor, şimdi aynı şekilde annem arıyor susun derim, tam konuşurken bir y.vş.k çıkıp şişeleri bir biriyle tokuşturur annem tabi hemen ne yapıyorsun diye atlar, anne şöyle böyle diyene kadar zaten bir ton fırça yerdim, kapatınca ne kadar p.ç adamsınız siz der sövmeye başlardım.

Bende bir ara kuru sıkı almıştım, arkadaşlardan tekinin babası tam bir baş belası ağır hakaret filan eder oğluna, sokakta sağa sola takılma, kavga etme filan der, bu babasıyla konuşurken birisi bağırıyordu kavga varmış gibi bende silahı çıkartıp havaya ateş etmeye başladım böyle kavga varmış gibi yapıyoruz, babası bunu eve gittiğinde perte çıkartmış adam inansa bile dalıyordu zaten biz bahaneyi verdik oda yemeği fırına verdi.

0|0
    0|0
  • konuyu biraz anlamakta zorlandım :D kim neyi nerden arayıp nasıl yapıyor ?

0|1
    0|0
  • Yatak Soğuyoo aşkım hadisene..Sabaha çok var dahaa :D :D

0|1
    1|0
  • telefonda falan değil annem okula geldiğinde bizzat yaşadığım bir örnek var.

gülben ergenin gizli kamera görüntülerinin afişe olduğu yıllar lise 2 öğrencisi olabilirim.

bilgisayara da meraklı olduğumdan malum görüntüleri çoğaltır okula satardım.

çok dondurma yedik gülben üzerinden. hakkını helal etsin.

yavşaklar valdem okula geldiğinde cd mevzusunu açarlar ama lafı dolandırırlardı.

evladını ilgiyle sevgiyle ahlaklı bir birey olarak yetiştirdiğini düşünen valdemin aklına geldiğini sanmam. babam tıyneti bozuk bir adamdı cdlerimi izlediğini de biliyorum

1|0
    1|0
  • ahh uhh yavaş aşkım diyen kızlar var

0|2
    1|0
  • lan baban geliyo.yalancının götüne dinazor daşşağı girsinmi.yok kanka D:

0|1
    1|0
  • cevap A geldi yine tipini zik... :D :D 7 numarayı aç abi :D :D

0|1
    1|0
  • -Susun lan annem arıyor

-Efendim Anne ?

+Elinde ki sigarayı bırak

+Biraları getirsene olum

+Kanka ateşi ver ateşi

-ALO Anne valla arkadaşlar şaka yapıyor

+Esrarı nereye koydunuz lan

-Ananızı avradınızı onun bunun çocukları! :)))

0|0
    0|0
  • Çocukken aile bireylerinden biri aradığında arkadaşlarınıza nasıl şakalar yapardınız ? :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...