Sinir edici bı durum yasıyorum Hergün

Ya arkadaslar erkek arkadaşımla gayet iyi guzel anlaşıyorum ama aksam oldugunda uyku daha agir basıyor Hergün aynı seyi yasıyorum erkenden uyumayı tercih ediyor hic konusamasakta bütün aksam erkenden uyumaya gidiyor biliyor benim de sinir oldugumu üzüldüğümü ama buna rağmen takmiyor çalışmasa bile evde bile olsa erkenden yatıyor ben ise hep çabalıyorum yatma konusalim diye ama dinleyen yok sizce uyku daha agir basıyorsa bu beni umursamiyor anlamını verirdi? Siz olsaydınız ne yapardınız :/

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• tatli bir uyku herseyden agir basar evladim. hic ustune alinma.

0|0
    0|0
    • Yani beni umursamiyor anlamını vermez

• Zaten koskoca bı gün var yarın icin dedi ve yattı dogru diyosun :D

• yani... olaylara gunesli yanindan bak geceli yanindan bakma ;)

Erkekler Ne Diyor 5

• Sevgilimle ilk başlangıç zamanlarında aynı sıkıntıyı bende yaşıyordum

Ama bir süre sonra aştımyani bunu :)

0|0
    0|0
    • Nasıl astın onun erken yatmasını :)

• Yok ben soğumam da sinir edici bı durum oluyor yani dusunuyorum herzaman cabalayan konusmak isteyen tek taraf ben oluyorum o niye olmuyor diye dusunuyorum kendime hakim olamıyorum :)

• Muhakkak, tek taraflı kalıyor sonuç olarak, gece konuşmakda bambaşka oluyor tabisi, onada kimse laf söleyemez... gündüze ayıracaksın o halde sende vaktini yapacak bişey yok :)

• evlenmeden oönce bol bol uyu evlenince kocan uyumamani sağlar :)

0|0
    0|0
  • ben sabahın körüne kadarruyumadan konuşurdum hatunlaa bir süre böyle dwam ettim en sonunda pes ettirdim onu :D:d:d:dd::d::d

0|0
    0|0
    • Yanlis anlamadimi seni sonrasında önce öyle alistirdin sonra pes ettirdin :d

• aynen çünkü artık gün içinde mecali kalmamış hiç bişeye düzenli bir şekilde uyuyalım dedi bende olar dedim nese bu beni arıodu gece 3 te 4 te uyanıp hani ben yatmışmıyım die çakal aşkım benim :)))

• adamın ne güzel uyku düzeni var niye bozmak istiyorsun :) abartma bu kadar sanki elinden kaçıyor

0|0
    0|0
  • vah garibim nasıl da kandırmış seni. O uyorum diye yalan söyleyip nette ya da telde diğer manitasıyla konuşuyordur. Bende yaptım aynısını ondan biliyorum :D sen devam et :D

0|0
    0|0
    • Oha ya aklıma neler sokuyorsun bu saatte hic sanmıyorum öyle olacağını :d

• Tek kelimeyle hastasin sen :)

• bana hak vereceksin ama iş işten geçmiş olacak :) ondan sonra dinlersin hümeyra dan sessiz gemiyi :)

Kızlar Ne Diyor 4

• eger uyumasi disinda hc bir probleminiz yoksa bunda bir sakinca yok.mesela ben de uyuyorum erken.oysa sevgilim de senim gibi uyuma diyor.bu yillardan gelen bir aliskanlik.uyku duzenini degistirmesini bekleyemezsin.bence bunun disinda aranzda problem yoksa anlayis gostermelisin

0|0
    0|0
    • Baska bı problemimiz yok sükur de genede insan umursamiyor beni die düşünüyor benim kadar o niye uğraşmıyor diye geliyor akla biseyle r

• o zaman yat snde uyu.sende keyfine bak.amaaan tek probleminiz bu olsun tatlim.bnde uyuyorum ama gayet mutluyuz.

• ALDATILIYORSUNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

0|0
    0|0
  • Uykisuna karisma,belliki uyumaya ihtiyaci var,bencil olmamak lazim..

En azinda dio uyuyacam diye,bazileri konusurken uykuya dalio :)

0|0
    0|0
    • Anlayis göstermeye çalışıyorum ama olmuyor :/ bazen uykuya da dalıyor hic bisey söylemeden

• öffffffffffffff ayni benim eski kocamm... cekilmiyorlar yahuuuu :-/

0|0
    0|0
Yükleniyor...