''Sen Beni Unutamazsın'' diyerek egosu tavan yapmış eski sevgilinize yanıtınız ne olurdu?

Karşınıza geçip ya da telde veya mesajda size pişkin pişkin kendinden emn bir şekilde SEN BENİ UNUTAMAZSIN diyorsa eski sevgiliniz, cevabınız ne olurdu ? :)

0|0
36|53

En İyi Erkek Görüşü

• pardon, kimsin çıkaramadım?

bir çift birbirlerini çok seviyorlarmış. eleman askere gitmiş. gel zaman git zaman kız bundan sıkılmış ve telefon açmış.

"ben senden ayrılmak istiyorum. bütün fotoğraflarını ve hediyelerini evine bıraktım"

askerdeki elemana koymuş bu tabi. asker arkadaşlarının tüm kız arkadaşlarının fotoğraflarını doldurmuş bir zarfın içine ve kızın fotoğrafını da koymuş ve bir mektup yazmış.

"geçen gün telefonda benden ayrıldın ve fotoğraflarını istedin ama hangi fotoğraf senin çıkaramadım. kendi fotoğraflarını arasından seçip diğerlerini bana gönder"

13|4
    1|2

Erkekler Ne Diyor 52

• Bunu diyen ilk erkeğin ise unutman gerçekten imkansız, önce onu bir söyleyeyim...

Gerçi her halukarda amaç ona kendini kötü hissettirmek olduğuna göre; gerçekte unutup unutamaman değil de, onun gözündeki imajın önemli.

Bana kalırsa hiç bir şey söylememek en iyisi, ve hayatında sanki o hiç olmamış gibi davranmak. Gerçekten unutan insan "Sen kimsin ki" diye trip atmaz, sadece ve sadece ondan uzak durup hayatını dolu dolu yaşar. Sonunda eski sevgilisi arayıp sormaya kalkışırsa da "Rahat bırakır mısın artık beni? Seninle konuşmak istemediğimi neden anlamak istemiyorsun?" der. Bunu diyebilen insan gerçekten aşmıştır. Ve karşındaki insana da emin ol koyar...

3|0
    0|0
  • galiba ona o kadar fazla taviz vermişsin ki sana bu sözleri söyleyebiliyor.Ona cevap vermen şartmı. madem ki her şey bitti ona cevap vermek demek onu muhatap kabul etmek anlamına gelir. verebilecegin en güzel cevap hiç cevap vermemek olmalı ki oda sizin yanınızda bir değerinin kalmadığını anlasın

2|0
    0|0
  • Seni unutamam doğru

Ama senden koparım

Sensiz yaşarım

Sensiz herşeyi başarırım

Sensiz bir hayatta kurabilirim

Sensiz aşıkda olurum

Sensizkende sevişebilirim

Sensizkende zaman geçer

Sensizkende rutin yaptıklarımı yaparım

Peki ya sen?

Kaçını başarabileceksin, bana kendini ispat etmeyi bırak da hayatına bak :)

3|0
    0|1
  • Kimileri anısı ile kimileri anası ile anılır, aile saadetin için unutmamı dile güzelim.

Ego gördüm mü karşımda yıkımım ağır olur.

1|0
    1|0
  • Pardon tanıyamadım?

2|0
    0|1
  • Sen kimsin derdim gayet acik ve net anladiysa eger :)) anlamadiysa zaten ne desek bos.

1|0
    0|0
  • Bulunmaz hint kumaşı değilsin, öyle olsan ne yazar makas benim elimde derdim ... Şimdi izin verirsen sevgilime yemek hazırlayacağım falan derdim ...

2|0
    0|0
  • Kİm dedin? :/ asdsadasd

1|0
    0|1
  • unutmak ahmakların eylemidir.ben yaşadıgım herşeyi isteyerek yaşadım. unutmaya ihtiyacım yok fakat senin unutmaya ihtiyacın var gibi görünüyo de :D

4|0
    0|1
  • önemli olan unutmamak değilki üzülmemek. tekrar böyle bir hata yapmamak için seni özellikle unutmayacağım:)

2|0
    1|0
  • Sen kimsin tanıyamadım ?

2|0
    2|0
  • Görelim bakalım unutur muyum unutamaz mıyım der o andan itibaren sırf ona inat unuturdum. Bunu diyorsa zaten sana saygısı yoktur...

1|0
    0|1
  • Haklısın senin gibi zevzek birisini unutmam..Yıkıl karşımdan sefil...

1|0
    1|1
  • Öyle bir durumda gülümserdim sadece zaten o şekilde konusan birine ne soylesen boş

1|0
    0|0
  • Mektupları yırtıp attın diyelim

Resimleri bir bir yaktın diyelim

Bir mazi var onu nasıl silelim?

Sen beni ömrünce unutamazsın...

Egosu tavan yapmış sevgilinin avukatı.

0|0
    1|0
  • Heeee sen öyle zannet

0|0
    3|0
  • Şike şike bana geri döneceksin yazan eskici güzele aylarca gülmüştüm..Aşk adına bişey kalmadı da o lafıyla ölene kadar hatırlanacaktır..

1|0
    1|0
  • pardon birine benzettiniz galiba derdim :D

1|0
    0|0
  • dikkat ette ben senden vazgeçtiğimde sen kapımda köpek gibi yatma demen yeterli ;) .o küçük nazik egonu si... diyebilirdin...

1|0
    0|1
  • Kimse şerefsizleri unutmaz... derim.

1|0
    0|1
  • "unutamıyorum daha kaç vucut gerek bilmiyorum:(" derdim :D

2|0
    0|0
  • Cevap vermeyip unuturdum zaten.

1|0
    0|0
  • "yav he he" yazar geçerim

2|0
    0|1
  • şükretmeye başla, birazdan suratına tükürüyorum de

1|0
    0|1
  • böylelerine hep aynı cevap old bu güne kadar. "YA Bİ S...TİR GİT :)))))))"

1|0
    0|0
  • afedersiniz ama tanıştığımızı sanmıyorum.

1|0
    1|0
  • deseydin ya unutulacak bir değerin bile yok artık bende diye.. :)

0|0
    1|0
  • bostanci sanayide hafizayi sildirir yine unuturum bebegim

0|0
    1|1
  • hiç bir şey demezdim :) takmadığını göstermek için. ve gerçekten unutarak gösterirdim cevabımı

1|0
    0|0
  • o mesaja sizi tanıyor muyum yazarsan cevabı almış olur :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 36

• Sitedenin adı değişmiş olsaydı adı muhakkak adı exler soruyor olurdu .Tüm eski sevgililerini unuttum diyenler toplanmış onları bu gece hatırlıyorlar.Ben siteyi exlerin tapınağı olarak görüyorum.Bunu hiç bir zaman unutmayın.Facebookta okudum.Exten next olmaz :) ve garip olan bir şey var.Bu gece İsmail YK dan birisi bir şey paylaşılmıyormu? Genellikle paylaşılıyorda.Hayırlısı

0|0
    1|0
  • Belki; ama bu senin gibi bir gerzeği çekeceğim anlamına gelmez derim.

1|1
    0|1
  • senin büyüklüğün, aklımda, kalbimde oluşun benim sevgimden idi ama şimdi sadece 7 milyar piyondan birisin. şimdi gidebilirsin ...

- sen beni unutamazsın!

- unutur muyum hiç necati

- orhan

- ay yanlış kişiyi unutmuşum

- alo ?

- efendim

- peki gittin diyelim unutabilecek misin beni ?

- sende kimsin ?

- unutmuş bile anasını satiyim.

1|1
    0|0
  • seni unutamamış olsam yanında olurdum karşında değil ayrıca yalnızca gerçek anlamda sevdiğim kişileri unutamam yani senin için bir sorun yok o yüzden rahat ol ;)

1|0
    0|0
  • Seven kişi, sevdiğine kendini mahkum olarak görürse böyle birşey söylemesi çok normaldir.

Ne derim böyle diyene: Seni unutup untamayacağımı bilemiyorum ama seninle bir daha olmayacağımız kesin. Çünkü... (ağır bişeyler söyleyecektim ama ne de olsa gönül verdiğimiz insanın kalbini kırmanın anlamı yok :)) )

1|0
    0|0
  • ben unuturumda acaba sen unuturmusun ? Derim.

1|0
    0|0
  • hayatında var olan şeyleri unutursun, sen benim hayatımda hiç var olmamışsın ki olmayan şey nasıl unutulsun :) ayrıca senin bana hissettiklerine karşılık veremeyeceğim çünkü sen beni unutamayacağın için, benim de seni unutamayacağımı sanıyorsun ama unutma sen benim için zaten hiç olmadın :)

1|0
    0|0
  • ''Hadi ordan kokmuş ! fasulye gibi kendini nimetten sayıyorsun'' derim ona :D

1|1
    1|1
  • "Pardon tanışıyor muyuz?"

1|0
    0|0
  • Pardon, çıkaramadım kimsiniz ? olurdu ..

1|0
    0|0
  • pardon kimsiniz derim

1|0
    0|1
  • sen kimsin lo ?

1|0
    0|0
  • kimin kimi unutamadıgı belli oluyor derdim

1|0
    0|1
  • Kimi unutamam anlayamadım o.o Kim o ya?

1|0
    0|0
  • evet unutamam ama vazgeçebilirim

1|0
    0|0
  • cevap vermezdim nedense sirf boyle birsey dedigi icin aninda unutmus olurdum

1|0
    0|0
  • en iyi cevap vermemek olur. belliki o seni unutamayacak ki böyle söylüyor.

1|0
    0|0
  • kendi dünyanda nasıl yaşıyosan yaşada bana bulaşma yeterki :)

1|0
    1|0
  • " hee oldu canım :D " der geçerim

Onun o yılışık egosunu s*ksinler

0|0
    2|0
  • ''Ne gereği var? ''

0|0
    1|0
  • pardon sen kimdin?

ailemi unutmuşum sen kimsinki

0|0
    1|0
  • he, he. der, geçerim. sanki padişan sol başağı. saf..

3|0
    0|0
  • oğlum sen bir etrafına baksana,gıcır gıcır erkek kaynıyo heryer sen neyin kafasını yaşıyorsun acaba haspam derim :) totomun kenarı seni

0|0
    0|0
  • şu hayatta unuttuklarımı bir görseydin bu kadar şansını zorlamazdın!

0|0
    0|0
  • güle güle yolar catal catl eskiyiverdım yeniyi alıyorum: ) ahahhaha ne kötuoldum ben hayat sagolsun

0|0
    0|0
  • Sende kimdin :D

0|0
    0|0
  • Unutmak mı sor bakalım hatırlıcak mıyım :)

0|0
    0|0
  • Doğru yaptığın pisliği kimse temizleyemez o yüzden unutamam derdim =)

1|0
    0|0
  • ah bana denk gelecek kiii

unuttum bile hadi yolun açık olsun derdim bir daha da hiç bir şekilde yüzüne bakmazdım

1|0
    0|0
    • +1 :) mutlaka çıkar

• aman Allah çıkarmasın böyle ukala tipleri zaten oldukça seçiciyimdir iki günde sallardım heralde

• sen kimsin ulannn

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6
Yükleniyor...